Будівництво будинку з бруса

Хочете побудувати будинок, що відповідає вимогам екологічної безпеки, але боїтеся, що ціна буде непідйомною, а процес зведення занадто трудомістким? У такому випадку зверніть свою увагу на проекти будинків з бруса. У цій техніці успішно поєднуються вікові традиції і сучасні технології. Крім низької ціни і практичності, дерев'яні будинки з бруса відрізняють особливий неповторний затишок і прекрасний зовнішній вигляд.

Переваги дерев'яного бруса

Будинок з брусаНесмотря на те, що дерев'яний брус доводиться прямим нащадком зрубу, він є набагато більш практичним матеріалом. Завдяки його простій формі недорогі будинки з бруса будуються швидко і не мають тривалого періоду очікування усадки. Крім того, будинки з бруса залишають великий простір для фантазії, не обмежуючи архітектурні рішення традиційним сільським стилем. Завдяки рівній формі брусів і їх естетичної привабливості господарі зможуть також заощадити непогані гроші на вирівнюванні стін і внутрішній обробці приміщень. Незаперечним плюсом будинків з бруса є їх довговічність. Зведений з дотриманням всіх необхідних технологій дерев'яний будинок, оброблений вологовідштовхувальними просоченнями і антисептиками, здатний прослужити більше 50 років.

Технологія будівництва будинку з бруса

Котедж з брусаПроцесс зведення будинку з бруса включає в себе наступні етапи:

Будівництво фундаменту. Бетонний фундамент для будинку з бруса може бути стрічковим, плитним, пальовим або стовпчастим. Цей вибір залежить від розмірів і структури майбутньої будови, тому важливо довірити прийняття такого рішення досвідченим архітекторам. Зверху на схопився фундамент укладають просочені антисептиком дошки, щоб захистити перший вінець, прилеглий до грунту, а значить, схильний до підвищеної вологості.

Збір статі. Укладання підлог в дерев'яному будинку починається з установки дерев'яних лаг. Потім на лаги настилається чорнова підлога з масивної дошки, виробляються гідроізоляція і утеплення, і укладається сам підлогу.

Варіант будинку з брусаВозведеніе зовнішніх стін. Укладання бруса при будівництві дерев'яного будинку проводиться за певною схемою, докладно описаної в проекті. Фіксація брусів проводиться за допомогою нагелів.

Будівництво стелі. Після завершення робіт з монтажу стін, проводиться установка стельових балок. Потім каркас утеплюється за допомогою плитної теплоізоляції і обшивається оздоблювальної дошкою.

Укладання покрівлі. Покрівельний матеріал укладається на попередньо встановлені кроквяну систему і обрешітку.

Установка внутрішніх перегородок. На заключному етапі будівництва будинку з бруса проводиться поділ приміщень відповідно до затвердженого плану.

Проекти будинків з бруса

Варіант будинку з брусаДля тих, хто шукає можливість побудови будинку з бруса недорого, найбільш вигідним варіантом може виявитися будинок з бруса «під ключ», побудований за типовим проектом. У такому випадку замовник не переплачує за виготовленні індивідуального проекту і виявляється захищений від виникнення незапланованих витрат в процесі будівництва.

Будинок з бруса «під ключ»

Інтер'єр будинку з брусаСтроітельство будинку з бруса «під ключ» дозволяє замовнику максимально швидко в'їхати у свій власний екологічно чистий будинок. Дерев'яний будинок стане ідеальним місцем для сімейного життя і щасливого дитинства. Вибравши досвідчених і відповідальних виконавців, ви зможете вибрати проект, відповідний саме вам, і отримати надійне житло на довгі роки.

Похожие страницы: