Є безліч варіантів будівництва заміського будинку

Є безліч варіантів будівництва заміського будинку проте останнім часом найбільшу популярність отримали готові проекти каркасних будинків, які при своїй невеликій вартості є зручним варіантом як в плані споруди, так і експлуатації.


У будь-якому випадку початковий етап побудови - будівництво фундаменту, тому давайте більш детально розглянемо етапи зведення підстави для каркасного будинку. Цей етап можна виконати самостійно, якщо, звичайно, ви впевнені в своїх силах, якщо ж у вас не вистачає досвіду і часу - простіше буде купити готовий каркасний дачний будинок
1. Підготовка ділянки

Закладка фундаменту для майбутнього будинку традиційно починається з підготовки ділянки
2. Підготовка «форми»

Після вирівнювання ділянки необхідно підготувати траншеї для заливання фундаменту. У середньому, готові проекти дачних каркасних будинків передбачають розміри фундаменту 10х15 метрів. Для такого будинку буде потрібно викопати траншею глибиною близько 75 сантиметрів. Невелика глибина обумовлена незначною масою каркасного будинку.
3. Монтаж опалубки

Дно траншеї заповнюється шматками битої цегли, невеликими каменями, поверх яких насипається пісок. Потім необхідно лити на пісок воду до тих пір, поки його рівень перестане зменшуватися за рахунок заповнення зазорів між каменями.
У готову траншею потрібно встановити опалубку. Використовуваний матеріал - обрізні дошки, з яких цвяхами збивається каркас, його вертикальний розмір більше на 40 сантиметрів, ніж глибина траншеї.
4. Приготування бетонної суміші


Після монтажу опалубки необхідно приступити до приготування цементного розчину. Для заливки фундаменту необхідно велика кількість розчину, тому без бетономішалки не обійтися. Необхідно точно розрахувати кількість розчину, щоб не залишилося надлишків.
5. Заливання та сушка фундаменту

Готова бетонна суміш заливається в опалубку і трохи утрамбовується. Потім необхідно почекати час для схоплювання розчину. Щоб розчин не розтріснувся під час сушіння і придбав необхідну міцність, потрібно його періодично змочувати або накрити мокрою мішковиною
6. Зведення будинку

Після того, як фундамент буде готовий, можна приступати до будівництва будинку.

Всі ці етапи говорять про те, що закладка фундаменту вимагає багато часу і сил, тому в деяких випадках зручніше і дешевше буде довіритися професіоналам і купити готовий каркасний будинок.

Похожие страницы: