Внутрішнє оздоблення каркасного будинку

Оздоблення внутрішніх стін каркасного будинку виконується таким же чином як і звичайна обробка стін. Але тут необхідно враховувати те, що з листового матеріалу спочатку необхідно буде сформувати внутрішню стінну поверхню. Але це стосується тільки для підготовки стін під обклеювання шпалерами або фарбування. Також внутрішню стіну каркасного будинку можна обробити вагонкою або панелями.

Внутрішні стіни каркасного будинку відрізняються досить простою конструкцією. Найчастіше обидві площині даних стін мають декоративну обробку. Як правило, всередину стін прокладають тільки звукоізоляцію, в якості якої найчастіше застосовуються мінеральні вати.
прокладка комунікацій

Найбільш часто, у всіх типах стін, до того як почати їх обшивати прокладають всі необхідні комунікації. Але в нашій країні на цей рахунок є один нюанс, адже за нормами СНиП допускається тільки зовнішня прокладка електропроводки в даному виді стін.


Хоча подібним забороною і нерідко нехтують, варто двічі подумати чи так вам хочеться провести електричний кабель неодмінно всередині стіни. Адже на сьогоднішній день, можна підібрати такий короб для кабелю, який вельми вдало впишеться в інтер'єр вашої кімнати, при цьому ніяк не зіпсувавши її естетичного вигляду.

Кабелі електропроводки прибирають в металеві гофро-шланги. Крім цього, місця в яких монтуються розподільні коробки, розетки і вимикачі, додатково зміцнюють за допомогою металевих профілів. Після обшивки стін проводиться монтаж всіх настановних елементів.
На що слід звернути увагу

Окремо слід приділити увагу обробці стін в санвузлі. Адже саме в цьому приміщенні слід ретельно подбати про огорожі дерев'яних елементів від вологи. Для цього завдання чудово підійде застосування спеціального грунту під кахельну облицювання. Пол в санвузлі необхідно виконати з невеликими бортиками, це необхідно на випадок протікання. А якщо вам дозволяє проект, то прекрасним рішенням буде монтаж зливних отворів. Але в будь-якому з цих випадків обов'язково слід покрити деревину додатковим захисним шаром.

Також варто приділити увагу отворів. Практично будь-яка стіна каркасного будинку в своєму складі має отвір, наприклад вікно або двері. І саме подібним місцям слід приділяти підвищену увагу. Слідкуйте за тим, щоб пороги та підвіконня були щільно підігнані до несучих конструкцій. Адже саме через порушення рівномірності структури, з'являється ризик виникнення нещільностей і щілин.

Компания "Олимпиусбетон" предлагает вашему вниманию широкий выбор бетонных столбов для заборов. Бетонные столбы для забора у нас Вы сможете заказать по самой лучшей цене. Своим клиентам мы гарантируем надежность и качественность.

Похожие страницы: