​Наливні підлоги 3d - сучасна обробка підлог

Багато хто чув про те, що являє собою наливна підлога. Це - залита по всій площі приміщення спеціальна суміш. При висиханні вона створює ідеально рівну і міцну поверхню. Наливна підлога 3d - нова будівельна технологія, абсолютно перевертає наше уявлення про те, як повинні виглядати підлоги.

Профессиональную фрезеровку камня Вы можете заказать к примеру у нас, стоимость услуг Вас приятно удивит.

Залишаючись бездоганно гладкою, поверхня підлоги 3d, тим не менш, створює повну ілюзію обсягу. Причому гладка поверхня підлоги може відображати будь-яку картинку, зберігаючи текстуру і колір. Така підлога стає вже справжнім арт об'єктом. Дизайнер по своєму смаку може використовувати зображення галявини з окремими травинками або вид морської хвилі, що набігає на піщаний пляж.

Де застосовуються наливні підлоги 3d

Завдяки високій міцності, такі підлоги користуються успіхом в престижних готелях, великих торгово-розважальних центрах, ресторанах, великих холах і залах. Втім, наливна підлога 3d відмінно виглядає і в звичайних квартирах, причому, не тільки у ванній кімнаті і на кухні. Зображення, що передають обсяг в зображенні, абсолютно перетворюють вітальні, дитячі та спальні. Але на підлогу з малюнком вже не покладеш килим, тому в холодних приміщеннях потрібно заздалегідь змонтувати теплі підлоги.

властивості

Підлоги 3d не виділяють шкідливих випарів або запахів. Міцність сумішей і лаків не піддається сумніву: підлозі не страшні важкі меблі, шпильки каблуків, гострі кігті собак і кішок. За статями з гладкою поверхнею без стиків і тріщин дуже легко доглядати. Сучасні лаки для покриття підлог з малюнком не бояться ні води, ні хімічних засобів для чищення. Термін придатності об'ємного наливної покриття становить понад 20-ти років. Блиск і яскравість кольорів з часом не тьмяніє.

Картинки для підлог 3d

На вже готовий висохлий наливна підлога укладається полотно з вибраними зображеннями. Це можуть бути фотошпалери, роздруківка з фотопринтера, наклейки і тд. Іноді підлогу розписують вручну. Дуже важливо настелити відбиток малюнка без складок і згинів. Зверху заливається шар спеціального лаку. Після висихання підлогу знову покривається особливо міцним прозорим складом.

Ціни на підлогу 3D

Якісний монтаж підлог 3d коштує недешево, так як це - досить трудомісткий процес. Праця майстра може коштувати дорожче, ніж придбані матеріали. Монтаж однотонного наливної підлоги обійдеться не менше 1 500-2 000 руб. за 1 квадратний метр разом з матеріалами. Вартість статі 3d з картинкою - 5 500 руб. за 1 квадратний метр і вище. Пол, розписаний вручну зазвичай розраховується, виходячи зі складності наноситься композиції. Чим більше площа статі, тим меншою буде ціна монтажу за 1 кв. м.

Де купувати суміші для підлог 3d

Якісний підлогу вимагає якісних інгредієнтів та сумішей. Значить, їх не можна купувати у незнайомих продавців з рук. Ми використовуємо тільки якісні суміші, вироблені в Італії. Вирішивши заливати підлогу самостійно, довіряйте тільки великим постачальникам з хорошою репутацією.

Якщо Вам приємно виходити з ванної на прибережну гальку, вставати вранці з ліжка прямо на пелюстки троянд, то можете вважати, що технологія об'ємних наливних підлог просто створена для вас. Будь-які картинки з подорожей можна втілити в підлогах Вашої квартири. Це буде підтримувати гарний настрій господарям і вражати гостей красивим нововведенням.

Похожие страницы: