Вініловий сайдинг для дому

Парапети вашого балкона або лоджії потребують обшивці? Тоді без вінілового сайдинга не обійтися. Вам легко буде визначитися з кольором і фактурою готової стіни. Нижче наводимо різновиди бажаного рельєфу:

«Ялинка». Тут суть полягає в тому, що панелі (з'єднані в певній послідовності) укладаються таким чином, що всі атмосферні опади вільно спускаються вниз по вертикальних поверхнях. А значить, цвіль не загрожує.

На нашем сайте https://ukrlift.net/ вы можете заказать ремонт и обслуживание грузоподъемных лифтов, специалисты сделают свою работу быстро и качественоо.

«Корабельна дошка». Принцип укладання аналогічний вже розглянутого варіанту. Відмінності в зламі малюнка (як правило, він подвійний), а також в тому, що можна повністю підлаштуватися під натуральну фактуру дерева, що дуже цінується багатьма споживачами, які не бажають витрачати кошти на дорогу деревину.

«Блок-хаус». Мрієте про розкішний сайдинге для балконного парапету? Тоді віддайте перевагу цьому виду, який легко сплутати, наприклад, з дубом завдяки одержуваної поверхні (колоди або бруси).

Цокольний вініловий сайдинг. Панелі вважаються найбільш надійними і міцними (товщина до чотирьох міліметрів), мають широку лінійку розмірів і форм. Особливо це добре відбивається на імітації натурального каменю або цегли. Кладка буде доповнюватися і відповідними добірними елементами, які не важко придбати на сучасному будівельному ринку. Врахуйте, що якщо ваш дизайнерський проект передбачає поєднання декількох кольорів, то купувати радимо все (фурнітуру і дошку) одного бренду для точної підгонки і сполучуваності вінілових сайдінгових панелей.

Які сильні сторони у вінілового сайдинга?

По-перше, термін служби - до півстоліття.

По-друге, дозволений діапазон температур варіюється від +50 до -50 С. Ні пекучі промені сонця, ні проливні дощі і град - не перешкода для збереження відмінного зовнішнього вигляду вашого балкона або лоджії.

По-третє, з усіма маніпуляціями здатний впоратися навіть новачок. Вони не становлять особливу складність, дороге обладнання вам не знадобиться.

По-четверте, через властивостей матеріалу догляд полягатиме лише в періодичному очищенні без застосування спеціальних засобів або захисного розчину, лакофарбової продукції. Що, погодьтеся, дуже приємно.

По-п'яте, пожежобезпечний: не горить і не тліє. Однак незворотні процеси починаються при критично високих температурах - від чотирьох сотень градусів і вище.

По-шосте, чи не порушує екологію, в зв'язку з відсутністю в складі шкідливих речовин.

По-сьоме, не схильний до корозії, а також не боїться електрики або незначних механічних пошкоджень і навантажень.

По-восьме, універсальний для облицювання всіх видів будівель (навіть дуже старих).

Однак не можна забувати і про його слабкі сторони. Що ж потрібно знати при облицюванні балкона:

Чим нижче показник температури навколишнього середовища, тим його техніко-експлуатаційні якості (особливо, ударні значення) слабкіше.

Демонтаж займає багато часу, адже панель з дефектом, на жаль, неможливо просто прибрати: тут знімаються всі вище розташовані вироби.

Заздалегідь залиште необхідні відстані, щоб панелі могли прийняти правильне положення після установки, тому що має місце термічне розширення. Кром того, не вгвинчуються до упору і кріпильні елементи.

Не має сенсу розраховувати на його теплопровідність. Краще підготуйте матеріали для утеплення.

Додаткова інформація про товар:

Придивіться, наскільки якісно і рівномірно пофарбовані панелі, наскільки їх товщина відповідає нормам і позначенням на упаковці. Не упускайте з виду ні одну з його сторін, а також зрізи.

Розмірні параметри теж важливі, особливо по краях. Та й без кріпильних отворів - не обійтися.

Не можна купувати вироби, якщо вони мають дефекти і пошкодження.

Обов'язкова наявність сертифікатів відповідності. Упаковка не повинна бути пошкоджена. 

Похожие страницы: