Редакція газети Передплата видання Свіжий номер Архів  

"Мосты дружбы" молодежи левых сил.

С 21 по 27 июля на побережье Черного моря проходил ІІ Международный летний лагерь для молодежи левых сил

Випуск 3 (1041)

15.01.2008-16.01.2008

Друга полоса

Інші матеріали номера

Третя полоса

Четверта полоса

П'ята полоса

Шоста полоса

Сьома полоса

Україна політична

За кордоном

Партійне життя

Суспільство

Здоров'я

Соціалісти у владі

Зворотний зв'язок

Офіційні
заяви

Відгуки

Позиція Соцінтерну з питань місцевого самоврядування


На засіданні комітету Соціалістичного Інтернаціоналу з питань самоврядування, 19-20 липня в столиці Чилі Сантьяго, генеральний секретар Соцінтерну Луї...

Вспоминая Хиросиму и Нагасаки - НЕТ ядерному оружию!


Всемирный Совет Мира совместно с Португальским комитетом за мир и сотрудничество опубликовал Воззвание в связи с годовщиной атомной бомбардировки США ...

Шоста полоса

Друк сторінки


Номер 3 (1041)  15.01.2008 - 16.01.2008

Якщо ви захворіли - ви видужаєте


ШВИДКА ДОПОМОГА
 
Є такий медичний жарт: "Попри намагання лікарів, хворий вижив". І медики підтверджують, що бажання вилікуватися і стати здоровим відіграє не меншу роль, аніж ліки. Тому якщо ви захворіли, перш за все переконайте себе в тому, що обов'язково видужаєте, і тоді лікування стане ефективнішим.

Ведуча рубрики Тамара СИНИЧКІНА

Надсилайте свої запитання за адресою: 01021, Київ-21, а/с 266, "Товариш", з поміткою "Для Тамари Синичкіної" або електронною поштою: tg@voliacable.com

"У мого друга вже років 15 грижа і кіста, вони його дуже непокоять. Чи можна вилікувати їх не ліками, а народними засобами", - цікавиться В.П. Бутко з с. Гаївщина.

Якщо грижі років 15, то нетрадиційним методом її вилікувати не можна. Можна носити бандаж, який не буде давати грижі випадати і ущемлятися. А лікування тільки оперативне. Кісту не лікують і не оперують. За нею спостерігають. Якщо вона продовжує рости і заважає людині, то тільки тоді її видаляють.

"Якими уколами можна лікувати аденому? Мені прописали таблетки Кардура, але я не можу їх ковтати", - пише Іван Придолоб з Чернівецької області.

Таблетки Кардура дуже добрі для лікування аденоми на ранніх стадіях, якщо вони вам не допомагають, значить, аденома вже велика. Вона страшна тим, що в певний момент може перекрити відтік сечі, і якщо не зробити терміново операцію, то людина помре. Тому необхідно в плановому порядку зробити операцію. Жодні нетрадиційні методи, а також ліки, рекламовані по телевізору, не допомагають на 2-3-ій стадіях аденоми.

"Розкажіть, чи є нетрадиційні способи лікування оніміння ніг?" - запитує В.С. Прохода з с. Макарівка.

Ноги можуть німіти з різних причин. Ви, на жаль, не вказали повний діагноз. Оніміння може з'являтися і від хворого хребта, і від спазму судин ніг, і від пошкоджених нервів. У кожному конкретному випадку своє лікування, адже оніміння ніг - це наслідок, а потрібно лікувати причину. Але все-таки є кілька загальних порад, які можна застосовувати всім. Дуже ефективне обливання холодною і гарячою водою, розтирання ніг протягом 5-7 хвилин полотняною, лляною тканиною, масаж попереково-крижового відділу хребта, санаторно-курортне лікування в Саках, Бердянську.

"У мене свербить все тіло, печуть п'яти і підошви. Через що це може бути і як лікуватися"? - цікавиться Ганна Митрофанівна з Лебедина.

Тіло у людей похилого віку може свербіти від цукрового діабету, про який вони не знають. Якщо вам не поставлений такий діагноз, то зверніться до лікаря, нехай направить вас у лабораторію. Потрібно здати кров на цукор. Сверблячка тіла може бути і при хворій печінці, застійних явищах у жовчному міхурі.

Якщо у вас цукор в нормі, спробуйте тижнів зо два дотримуватися дієти. При цьому 10 днів пийте алохол або жовчогінні трави - сверблячка може зникнути.

Свербіти все тіло може і від сухості шкіри в немолодому віці, тому що в організмі не вистачає гормонів, які нормалізують жировий обмін, не вистачає вітамінів, які роблять шкіру еластичною. В таких випадках необхідно приймати вітаміни шість місяців на рік, змащувати шкіру кремами, лосьйонами для сухої шкіри.

Головне, вітаміни вибирайте правильні. В аптеці запитуйте вітаміни для літніх людей - вони дуже відрізняються від дитячих.

Сверблячка може виникати і від банальної корости. Тоді треба показатися дерматологу.

Печіння в стопах у немолодих людей пов'язано з деформацією, сплощенням стопи, тобто з вираженою плоскостопістю, що тисне на судини і нервові закінчення в стопі. Найкращий засіб - ортопедичні устілки, які піднімуть стопу і поліпшать кровотік. Можна щодня робити масаж стоп, змащувати зігріваючими мазями, приймати контрастні ванни з холодною і гарячою водою.

Медичний консультант рубрики - лікар вищої категорії, терапевт Світлана Миколаївна КОНОВАЛЕНКО

Інші статті

Спокуса перейти "на особистості"

Якщо ви захворіли - ви видужаєте

Перечень номерів


СПУ

Про партію

Історія

Програма партії

Контакти

Боротися за свою гідність, щоб не жити в поліцейській державі!

Недавні події у селищі Врадіївка Миколаївської області сколихнули всю Україну. Стало зрозуміло, що міліцію конче потрібно реформувати. Як повідомили ...
Каждый третий украинец дает взятки

Нашей системе взяточництва могут позавидовать все европейские страны, им до нас как "до неба рачки". Согласно исследованию Transparency International,...
Журналіст, яка працювала заробітчанкою у Польщі: "Стаєш на дорозі і чекаєш, коли запропонують роботу"

Київська журналістка Катерина Панова понад місяць працювала у Польщі як звичайна українська заробітчанка - прибиральницею і робітницею в полі. Свої сп...

Пошук Контакти На початок сторінки