Редакція газети Передплата видання Свіжий номер Архів  

Ні! експлуататорському трудовому кодексу.

Заява Політвиконкому Соціалістичної партії України від 18 травня 2012 року


Архів

Суспільство

25.03.2004 – 25.03.2004

11.03.2004 – 25.03.2004

05.03.2004 – 11.03.2004

19.02.2004 – 05.03.2004

09.02.2004 – 19.02.2004

29.01.2004 – 09.02.2004

19.01.2004 – 29.01.2004

13.01.2004 – 19.01.2004

23.12.2003 – 13.01.2004

03.12.2003 – 23.12.2003

03.07.2003 – 03.12.2003


Україна політична

За кордоном

Партійне життя

Суспільство

Здоров'я

Соціалісти у владі

Зворотний зв'язок

Офіційні
заяви

Відгуки

Німеччина лівішає


Консервативний Християнсько-демократичний союз Німеччини (ХДС) на чолі з його лідером канцлером Ангелою Меркель, зазнає поразки від Соціал-демократичн...

"Хочеться порадити, щоб СПУ особливо різко розмежувалась з КПУ"


Цього листа до редакції "Товариша" надіслав Микола Яновський із м. Тернопіль. Ми подаємо його без змін. Це не означає, що редакція однозначно поділяє ...

Суспільство

Версія для друку


Архів: 05.03.2004 – 11.03.2004

Із золота і ванілі створили попкорн для мільярдерів  (01.02.2012)

Цей дорогий десерт створений з органічного цукру, вершкового масла від компанії Vermont Creamery, ванілі від Nielsen Massey, найдорожчої в світі солі з данського острова Лесі й прикрашений пластівцями з 23-каратного їстівного золота.

При цьому супердорогим попкорн роблять не тільки золоті пластівці, але й сіль, що видобувається в невеликих кількостях на згаданому острові Лесі. У середньовіччі він був центром соледобувної промисловості, однак потім видобуток солі на Лесі був заборонений через загрозу екології острова.



Архив за 05.03.2004 – 11.03.2004

23.05.2012

Ні! експлуататорському трудовому кодексу. Заява Політвиконкому Соціалістичної партії України від 18 травня 2012 року

23.05.2012

УКРАЇНА І СВІТ

23.05.2012

Олексій МАЛИНОВСЬКИЙ: "Шлях до соціальної справедливості - через народовладдя"

23.05.2012

НОВИНИ УКРАЇНИ

23.05.2012

Іпотека під 3% річних - реальність чи піар?

23.05.2012

В Украине дешевле всю жизнь снимать жилье, чем купить в кредит

23.05.2012

Дорогое удовольствие. Цены на новые современные "Хюндаи" в четыре раза выше, чем на обычные поезда

23.05.2012

Честь країни чи політичне реноме? На миротворчу діяльність українських військовослужбовців можна поглянути з різних боків

16.05.2012

УКРАЇНА І СВІТ

16.05.2012

Юні художники малювали... війну


СПУ

Про партію

Історія

Програма партії

Контакти





Свято, яке єднає Україну

Саме такий висновок можна зробити, порівнюючи, як відзначали День Перемоги на Донеччині й Закарпатті - на Сході й Заході України. Донецкая область. ...




Занепад українського житлового фонду: просте пояснення причин

Незважаючи на постійні обіцянки влади вирішити проблеми житла, комунальних тарифів, збереження і розвитку житлового фонду, ці питання для більшості на...




Смертельное вознаграждение, или Почему в Украине замалчивают производственный травматизм

Украинцы все чаще стали умирать на рабочем месте. Еще более печальная ситуация - по количеству травматизма на производстве. В среднем по Украине гибне...

Пошук Контакти На початок сторінки