Редакція газети Передплата видання Свіжий номер Архів  

Ні! експлуататорському трудовому кодексу.

Заява Політвиконкому Соціалістичної партії України від 18 травня 2012 року


Архів

Суспільство

14.08.2003 – 25.03.2004

07.08.2003 – 14.08.2003

31.07.2003 – 07.08.2003

24.07.2003 – 31.07.2003

17.07.2003 – 24.07.2003

10.07.2003 – 17.07.2003

10.07.2003 – 10.07.2003

03.07.2003 – 10.07.2003


Україна політична

За кордоном

Партійне життя

Суспільство

Здоров'я

Соціалісти у владі

Зворотний зв'язок

Офіційні
заяви

Відгуки

Німеччина лівішає


Консервативний Християнсько-демократичний союз Німеччини (ХДС) на чолі з його лідером канцлером Ангелою Меркель, зазнає поразки від Соціал-демократичн...

"Хочеться порадити, щоб СПУ особливо різко розмежувалась з КПУ"


Цього листа до редакції "Товариша" надіслав Микола Яновський із м. Тернопіль. Ми подаємо його без змін. Це не означає, що редакція однозначно поділяє ...

Суспільство

Версія для друку


Архів: 07.08.2003 – 14.08.2003

Видавці розкритикували "культурний" закон Кириленка  (21.09.2011)

Як повідомляє "ВЗ", прийнятий парламентом у першому читанні Закон "Про національний культурний продукт" викликав різке невдоволення видавців. Серед іншого законотворці задумали поділити українську культуру на три "сорти": базовий, середній та  найвищий. Отримавши відповідний сертифікат (від спеціально створеної служби!), виробники "національного культурного продукту" могли б розраховувати на пільги. Книговидавців, які й так до 2015 року звільнені від ПДВ і податку на прибуток, нові правила гри обурили.

"Що читатимуть в Україні внаслідок законодавчого втручання держави?" - на це запитання в переддень відкриття Форуму видавців у Львові перед розчарованими і схвильованими представниками видавничого ринку України відповідав автор суперечливого законопроекту - народний депутат В'ячеслав Кириленко (НУНС).

У результаті двогодинної дискусії всі її учасники зійшлися на тому, що законопроект Кириленка не можна допустити до другого читання. Категорично проти його прийняття президент Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів Олександр Афонін.

Під час обговорення прозвучали конструктивні пропозиції від головного редактора "Видавництва Старого Лева" Мар'яни Савки - якої саме підтримки потребує українське книговидання. На якісно новий рівень видавничу галузь зможе вивести державне фінансування у таких напрямах: наповнення бібліотечних фондів книжковими новинками (у бібліотеки України в рік потрапляє менше 1% (!) нових книг); промоція письменників як в Україні, так і за кордоном (зокрема, через переклади); популяризація українського книговидання на міжнародних книжкових ярмарках...

Необхідне також пільгове кредитування видавців, аби вони могли працювати над новинками, не чекаючи на прибутки від попередніх проектів.



Архив за 07.08.2003 – 14.08.2003

08.02.2012

У правах споживачів ще більше безправності

08.02.2012

Привіт з Донбасу

08.02.2012

Председатель облгосадминистрации свое слово сказал, но ставить точку - рано

08.02.2012

От зимы добра не ищут? Чиновники "впали в спячку" и не видят проблем бомжей в морозы

08.02.2012

Чемоданное настроение. 56% украинской молодежи хотят уехать из страны

08.02.2012

Залежність від соцмереж - сильніша за алкогольну та тютюнову

08.02.2012

Грядка на подоконнике

01.02.2012

УКРАЇНА І СВІТ

01.02.2012

"А снег идет, а снег идет...", или Куда уходят деньги мукачевских налогоплательщиков

01.02.2012

НОВИНИ УКРАЇНИ


СПУ

Про партію

Історія

Програма партії

Контакти





Свято, яке єднає Україну

Саме такий висновок можна зробити, порівнюючи, як відзначали День Перемоги на Донеччині й Закарпатті - на Сході й Заході України. Донецкая область. ...




Іпотека під 3% річних - реальність чи піар?

Від 10 травня українці зможуть звертатися із проханням надати іпотечний кредит за урядовою програмою, відповідно до якої такі кредити пропонуватимуть ...




Дорогое удовольствие. Цены на новые современные "Хюндаи" в четыре раза выше, чем на обычные поезда

С 27 мая по стране будут курсировать скоростные корейские поезда. Шесть новичков соединят Киев с другими городами, принимающими Евро-2012, - Львовом, ...

Пошук Контакти На початок сторінки