Редакція газети Передплата видання Свіжий номер Архів  

Ні! експлуататорському трудовому кодексу.

Заява Політвиконкому Соціалістичної партії України від 18 травня 2012 року


Архів

Україна політична

12.02.2004 – 05.04.2004

05.02.2004 – 12.02.2004

02.02.2004 – 05.02.2004

27.01.2004 – 02.02.2004

22.01.2004 – 27.01.2004

15.01.2004 – 22.01.2004

08.01.2004 – 15.01.2004

17.12.2003 – 08.01.2004

03.12.2003 – 17.12.2003

20.11.2003 – 03.12.2003

11.11.2003 – 20.11.2003

03.07.2003 – 11.11.2003


Україна політична

За кордоном

Партійне життя

Суспільство

Здоров'я

Соціалісти у владі

Зворотний зв'язок

Офіційні
заяви

Відгуки

Німеччина лівішає


Консервативний Християнсько-демократичний союз Німеччини (ХДС) на чолі з його лідером канцлером Ангелою Меркель, зазнає поразки від Соціал-демократичн...

"Хочеться порадити, щоб СПУ особливо різко розмежувалась з КПУ"


Цього листа до редакції "Товариша" надіслав Микола Яновський із м. Тернопіль. Ми подаємо його без змін. Це не означає, що редакція однозначно поділяє ...

Україна політична

Версія для друку


Архів: 05.02.2004 – 12.02.2004

Прийде час згадати, як вони нам "покращували життя вже сьогодні" (Роздуми після мітингу)  (16.11.2011)

Тисячі і тисячі людей вийшли на мітинги, захищаючи свої права, у Києві, Дніпропетровську, Донецьку, Харкові та інших містах України. Шумить багатолюдний мітинг, скандує гнівні гасла, виступають оратори, кожен на свій лад розкриває причини людського протесту і невдоволення діями влади.
Будучи учасником тих подій, спостерігаючи за всім, що відбувалось, хотів би поділитись деякими роздумами.
Серед мітингуючих не раз доводилося чути: "Я політикою не займаюся".
Ну що ж, а вона все одно займеться тобою! За що і за кого ми голосуємо? Чи хочемо розібратися в суті того, що пропагується тією чи іншою партією? Чи з'ясували головне - за яку економіку закликає та чи інша партія? Чиєю буде власність на основні засоби виробництва і як партія ставиться до людей, котрі вже не приносять доходів, але потребують з бюджету видатків для свого існування?
Та, як правило, наш виборець таких запитань собі не ставить. Він голосує за красиві зачіски, вольові обличчя, палкі промови, щедрі обіцянки "покращення життя вже сьогодні". Хто найбільше наобіцяє, той і перемагає. Як правило, в останні роки це ліберально-буржуазні партії, як би вони себе не називали.
Потім вони формують уряд, який керується у своїй діяльності принципами ліберальної економіки, коли основні доходи мають власники, котрі продають товари і надають послуги - за цінами, вигідними для них. Оце і є "вільний ринок". Податки, які вони платять і з чого формується держбюджет, у порівнянні з їхніми доходами мізерні.
Ми ж - пільговики та пенсіонери - в бюджеті записані в графі як безповоротні витрати, що не приносять доходів. І чим більше нас, тим більшим тягарем для бюджету ми є.
Ось і стоїть головне завдання всіх останніх урядів - "зменшити, обрізати, скоротити" невигідні їм безповоротні затрати. А для цього в парламенті засідають представники тих, хто зацікавлений зменшувати та обмежувати подібні витрати. Ці "слуги народу" показали себе у всій красі, не посоромившись навіть у 25-у річницю аварії на ЧАЕС прийняти сумнозвісний Закон "Про гарантії держави щодо рішення судів".
Однак хто ж винен у цьому?
Як не гірко, але пора сказати правду. Усе, що відбувається з нами сьогодні, - це наслідки нашого вибору вчора. Коли одні голосували, нічого не розуміючи по суті, інші сподівалися на "авось", треті за принципом "вони всі там такі", а останні - "а мені байдуже, я й на вибори не ходив".
А тепер ми незадоволені, мітингуємо, закликаємо до справедливості та їхньої совісті, а вони відгородилися від народу височенними парканами, кремезними молодиками з "Беркуту". Щоб не заважали їм вирішувати, скільки копійок виділити нам на існування. Ось така нам розплата за байдужість до власної долі та політики, яка - "нас не цікавить". Коли ж ми вже навчимося думати, розуміти брехливість обіцянок на зразок "Почую кожного"? Адже прийде час нових виборів і знову солодкоголосі "соловейки" будуть співати про піклування про вас.
І тоді пропоную пригадати, як вони "покращили вам життя вже сьогодні", а ще слова одного з учасників цього мітингу: "Вони все обіцяють, а коли ж ми будемо жити, а не існувати"?

Ю.В. ПАРХОМЕНКО,
перший секретар Криничанського РК СПУ,
учасник ліквідації аварії на ЧАЕС



Архив за 05.02.2004 – 12.02.2004

14.03.2012

Вивчаючи конституцію України. Урок 2

14.03.2012

Уроки приватизации: чему учит история. К 20-летию закона Украины О приватизации госсобственности

07.03.2012

Денис РУСАК: "Донести до избирателей суть Манифеста СПУ"

07.03.2012

Нав'язані селянам реформи не стали основою їх добробуту

07.03.2012

Законопроект "Про аграрні розписки" веде до знищення українських фермерів. Із заяви Ради Всеукраїнського громадського об'єднання захисту конституційних прав і свобод громадян України "Правозахист"

07.03.2012

Маніфест СПУ "До суспільства соціальної справедливості!" як спосіб достукатися до сердець виборців

07.03.2012

Вивчаючи Конституцію України. Урок 1

07.03.2012

Обережно: Симоненко і Ко

07.03.2012

Вагончик прощай, вагончик прости! "Укрзалізницю" дерибанят в открытую - "донецким" остаются самые лакомые куски

29.02.2012

Соціалісти будуть об'єднуватись лише з тими, хто підтримує ідеологію, що відображена в Маніфесті СПУ


СПУ

Про партію

Історія

Програма партії

Контакти





Свято, яке єднає Україну

Саме такий висновок можна зробити, порівнюючи, як відзначали День Перемоги на Донеччині й Закарпатті - на Сході й Заході України. Донецкая область. ...




Іпотека під 3% річних - реальність чи піар?

Від 10 травня українці зможуть звертатися із проханням надати іпотечний кредит за урядовою програмою, відповідно до якої такі кредити пропонуватимуть ...




Дорогое удовольствие. Цены на новые современные "Хюндаи" в четыре раза выше, чем на обычные поезда

С 27 мая по стране будут курсировать скоростные корейские поезда. Шесть новичков соединят Киев с другими городами, принимающими Евро-2012, - Львовом, ...

Пошук Контакти На початок сторінки