Реконструкція фасадів

Останнім часом реконструкція фасаду будівель - це поширена послуга, яка користується особливим попитом як у приватних забудовників, так і у великих будівельних компаній, які займаються малоповерховим будівництвом. Як правило, найчастіше реконструкцію фасадів проводять для об'єктів комерційного типу, зокрема спеціальні роздрібні та оптові магазини, клуби, кінотеатри і так далі.

Реконструкція фасадних систем в багатьох параметрах відрізняється від реконструкції самого. В першу чергу це пов'язано з тим, що удосконалення відбувається виключно зовнішнього вигляду і не зачіпається все існуюче вже внутрішній простір будинку. У будь-якому випадку, якщо ви довірили роботу з реконструкції фасаду організації, то вибирайте тільки перевірену бригаду, що має великий досвід робіт в даній сфері.

Для чого виконується реконструкція фасадів?

Реконструкція фасаду будівлі просто необхідна для поліпшення різноманітних технічних та зовнішніх характеристик будинку. Крім того, значно зростають теплозахисні властивості, надійність, ремонтопридатність, міцності фасадної конструкції, пожежобезпечність. Ви позбавляєте себе від наявності містків холоду, так що ваше будівлю взимку буде зігріватися набагато швидше, ніж раніше. Також при заміні старого фасаду на новий відбувається підвищення показників паропроникності, водопоглинання, морозостійкості і змін в температурах при різних висотах.

Етапи реконструкції фасадів.

Проведення проектних робіт і оцінка стану фасаду.

Закупівля матеріалів (зокрема, покупка вихідних матеріалів, фасадної системи, напрямних, вибір бригади)

Демонтаж старих фасадних конструкцій

Вирівнювання стін, влаштування і закладення швів будівлі

Установка металевих напрямних і утримувачів для установки вентильованого фасаду

Монтаж вентильованих фасадних плит.

Також необхідно в процесі реконструкції стежити і відслідковувати стан як самого фасаду на момент будівництва, так і несучих конструкцій в цілому по будівлі.

Похожие страницы: