Проекти каркасних будинків з мансардою

Основу каркасної конструкції становить клеєний брус, а також плити ДСП або ДВП, залежно від уподобань замовника. Ідеальна висота стін становить 3 метри, а тому загальна площа поверхні стін у проекті каркасного споруди 4 на 5 метрів становитиме 108 квадратних метрів. З урахуванням того, що кубометр бруса важить близько 800 кілограм, а квадратний метр ДВП - близько 15, можна розрахувати, що загальна вага будови не перевищить 15 тонн. Така легкість дозволяє неабияк заощадити на фундаменті, встановивши стрічковий варіант з шириною стрічки близько 35 сантиметрів.

На виготовлення міжповерхових перекриттів і стін, як правило, йдуть дерев'яні балки, які з двох сторін обшиваються ДСП. Між плитами в обов'язковому порядку укладається шар утеплювача, що представляє собою плити на основі мінеральної вати. Плити, товщина яких складає всього 20 сантиметрів, аналогічні за теплоізоляційним показниками цегляним стінам і цілком здатні стійко переносити значні рівні навантаження.

Зовнішня обробка даних конструкцій може ґрунтуватися виключно на фантазії замовника і архітектора, оригінальні проекти каркасних будинків з мансардою наочно демонструють це.

Загальна площа верхнього поверху, яка передбачається найбільш поширеним проектом будинку з мансардою, становить 14 квадратних метрів. Даного простору цілком вистачає для розміщення на мансарді повноцінної спальні або робочого кабінету. Висота стель мансарди лише трохи поступається першому поверху, складаючи 250 сантиметрів. Особливість мансарди в тому, що затишна атмосфера на ній створюється, завдяки великій кількості природного світла. Потрапити на мансарду можна, користуючись сходами, встановленої всередині житла.

Ідеальним варіантом даху будинку з мансардою є двосхилий, що закриває не тільки сама будівля, а й веранду. Створення даху грунтується на використанні клеєного бруса, зовнішнє ж покриття можна робити з якого завгодно матеріалу, будь то шифер, черепиця та інше. Безумовно, абсолютно всі матеріали, що беруть участь у будівництві, повинні проходити відповідну обробку складами, що захищають від вогню, комах і гниття.

Двері та вікна встановлюються з урахуванням усіх побажань замовника. Найбільш поширена комплектація передбачає монтаж каркасно-фільонок, які зроблені з фанери і дерев'яного бруса. Їм, звичайно, цілком можна віддати перевагу двері на основі дерев'яного масиву, сталі та інші. Сходи, як правило, в оселі одна, що має маршовий тип конструкції.

Стандартні вікна припускають класичну конструкцію з дерева. Подвійне скління і якісний утеплювач дають можливість зберігати тепло навіть суворою зимою. В якості альтернативи дерев'яним конструкціям можна рекомендувати вікна на основі металопластику.

Звичайно, при зведенні проекту будинку відразу виконується монтаж проводки, систем водопостачання, каналізації та інших. Типовий набір найнеобхідніших комунікацій цілком може бути доповнений за бажанням клієнта.

Цікаво, що внутрішня обробка каркасного житла може проводитися виключно на основі побажань замовника. Допускається застосування фарби, штукатурки, шпалер, лаку, плитки та іншого. Подібна різноманітність цілком допускається і при виконанні завершальної обробки зовнішньої поверхні стін.

Похожие страницы: