Проекти каркасних, канадських будинків-це те, без чого неможливе будівництво

Проектування каркасних будинків - затребувана послуга сьогоднішнього дня, це пояснюється масштабами індивідуального будівництва каркасних будинків і нерівними фінансовими можливостями забудовників: не всі можуть дозволити собі будівництво дерев'яного зрубу або цегляного котеджу.

Подібно фахверковим будинкам в середньовічній Європі, каркасні будинки приваблюють простотою зведення і невеликою вартістю будівництва - проектування каркасного канадського будинку однозначно орієнтоване на представників середнього класу.

Будівництво та проектування каркасного будинку користується заслуженою популярністю: міцні, теплі і відносно недорогі, каркасні будинки міцно зайняли свою нішу в розділі сучасного дерев'яного каркасного будівництва. Сам принцип каркасного будівництва закладає незліченну багатство архітектурних форм каркасних будинків. Тому проекти каркасних будинків так різноманітні. Ви легко підберете сподобався вам проект каркасно щитового будинку.
Історичні факти про каркасних будинках

Будівництво каркасних будинків вже давно популярно по всьому світу. Каркасні будинки - це 80% малоповерхових будівель в США, Канаді, Фінляндії, Норвегії, Японії. Будівництво каркасних будинків має Меншу вартість у порівнянні з будівництвом будинків за іншими технологіями, такими як: будівництво будинків з цегли, з піноблоків, з газосилікату, з колоди. Невелика вартість при кращих характеристиках каркасних будинків стала основою їхньої популярності в розвинених північних країнах. Каркасне будівництво стає все більш популярними і у нас в Росії. Каркасні будинки мають безліч назв, це: каркасно щитові будинки, каркасно панельні будинки, каркасний будинок по системі платформа, канадський каркасний будинок, фінський каркасний будинок, німецький каркасний будинок, японський каркасний будинок ... Але по-суті це все будівництво каркасних будинків.


«Каркасний канадський будинок відгуки», «Каркасний будинок ціни», «Каркасний будинок технологія» - ось, що найчастіше люди вводять в пошукових системах, коли їх цікавить будівництво каркасних будинків.

Кожен бачить те, що хоче побачити. Каркасний будинок, наприклад, - це витончена конструкція без масивних елементів. Канадський будинок за каркасною технологією має невелику ціну - від 12000 р. за кв. м. Тому їх відразу ж поспішають назвати ненадійними. Навіщо поспішати з висновками? Всьому є грамотний конструктивний розрахунок каркасного будинку. Ця канадська (фінська) технологія не протрималася б на ринку і року, якби була ненадійною, але каркасне домобудівництво як і раніше затребувана і продовжує розвиватися.
А стереотипи, що беруть свій початок з радянських часів, коли вдома будували «з того, що було» і «як могли», незаслужено пов'язують саме з сучасними каркасами. Можна ж будувати міцні теплі каркасні канадські будинки, здатні «прожити» більше 100 років при грамотній зацікавленої експлуатації.
Особливо часто говорять, що каркасно-панельні будинки - холодні. Правильно побудований каркасний будинок не може бути холодним - завдяки застосуванню сучасних теплоізоляційних матеріалів, каркасний будинок, при відносно малій товщині стіни (від 150 мм.) Значно дешевше опалювати взимку і охолоджувати влітку, ніж аналогічні будинки побудовані цілком з дерева і, тим більше, з каменю.
Високі енергозберігаючі властивості каркасних канадських будинків дозволяють використовувати вигідні опалювальні системи. Якщо в зимовий період відключити опалення в каркасному будинку, то температура буде знижуватися всього на кілька градусів на добу.

Проекти каркасних канадських будинків у Всіх викликають захоплення багатством архітектурних елементів, форм. Всім подобаються каркасно Шитов будинку як всередині, так і зовні (фасади каркасних будинків). Оздоблення, а також утеплення каркасних будинків - справа тільки професіоналів. Фасади каркасних будинків можуть виконуватися з різних матеріалів: починаючи від дерева (блок-хаус), пластику (пластиковий сайдинг), металу (металевий сайдинг) і закінчуючи бетонними навісними панелями. Можливо навіть обкласти каркасний будинок облицювальною цеглою.

Утеплення каркасного будинку-окрема розмова. При утеплення каркасного будинку ми використовуємо тільки якісні, що не викликають алергію, утеплювачі. У нашому утеплювачі не заведуться комахи, гризуни. Головна мета утеплення каркасного будинку - це, щоб Утеплювач завжди був сухий, тільки тоді він буде працювати. Утеплення каркасного канадського будинку математично розраховується. Це необхідно щоб по-перше досить утеплити Ваш каркасний будинок, а по-друге не допустити перевитрати матеріалів.
Фундамент каркасного будинку

Фундамент будинку за канадською каркасною технологією - одна з переваг такого будинку. Каркасний будинок не володіє великою масою, тому й фундамент для такого будинку не повинен бути масивним. У сучасному каркасному будівництві застосовують свайно-гвинтовий фундамент будинку. Гвинтові паля являє собою сталеву трубу з навареною на неї лопаттю призначеної конфігурації. На сьогоднішній день фундаменти на гвинтових палях виявилися затребувані в малоповерхових заміському будівництві.

Похожие страницы: