Будівництво лазень та котеджів на земельній ділянці

Першим етапом проектування є отримання завдання. У ньому докладно розписуються всі завдання які повинні включати в себе (в не залежності від того котеджі це або лазні) проекти і будівництво. Завдання на проектування лазні з бруса пишеться відповідно до вимог нормативних документів і містить в собі дані отримані при дослідженні земельної ділянки, з дозвільних документів і враховує побажання замовника.

Наступним етапом є складання і затвердження ескізного проекту лазні з бруса. На цьому етапі розробляється зовнішній вигляд будівлі або споруди, визначається місце, на якому будівля буде розташовано і промальовувалися основи зовнішнього вигляду.

Після затвердження ескізного проекту проектувальники приступають власне до проектування. У процесі проектування лазні з бруса проводяться розрахунки, виготовляються креслення і схеми, що дозволяють будівельникам правильно і якісно здійснювати будівництво. Одночасно, за бажанням замовника, може бути здійснений процес узгодження проекту. Слід зазначити, що де-юре узгодження проводиться тільки після того як готові всі частини проекту, виконана пояснювальна записка і проект є єдиним цілим. На практиці ж процес узгодження дуже довгий і для його прискорення погодження починається задовго до закінчення проектування. Воно здійснюється частинами. Це скорочує час узгодження.


Після закінчення проектних робіт та отримання всіх погоджень починається будівництво лазень і котеджів.
Будівництво лазень, котеджів

сучасна технологія будівництва лазні Будівництво починається з розмітки ділянки. На цьому етапі визначається місце розташування будови на ділянці, проводиться установка кілочків і натяг будівельної мотузки. Виконуючи цей етап, слід перевірити діагоналі будівлі і кімнат.

Після розмітки проводиться пристрій котловану. Для повноцінного і безпроблемного виконання робіт з монтажу фундаментів слід рити котлован з допуском не менше 200 міліметрів на кожну сторону по всьому периметру. Це дозволить легко встановити і зняти опалубку.

Наступними етапами є пристрій фундаменту, зведення стін, монтаж даху та оздоблювальні роботи.
Технологія будівництва бань і котеджів. Особливості будівництва бань з колоди

Технологія будівництва бань передбачає певні операції покликані забезпечити належне виконання необхідних будівельно-монтажних робіт. Їх кінцевою метою є зведення лазні або котеджу в суворій відповідності з вимогами нормативних документів, контролюючих органів, а також побажаннями замовника.

З метою забезпечення виконання вищевказаних умов при будівництві використовуються матеріали, що мають паспорти якості, сертифікати відповідності та інші документи, що свідчать про їх придатність для виконання будівельних робіт.

Необхідною умовою якісного виконання робіт є наявність фахівців що мають відповідну кваліфікацію, а також володіють знаннями та вміннями необхідними для того, щоб технологія будівництва лазні і котеджу не була порушена.

У тому випадку якщо виконується будівництво бань з колоди необхідно особливу увагу приділити правильній обробці зрубу необхідними технологічними рідинами, а саме: протипожежним складом, протигрибковим складом, складом, умертвляють личинок комах та іншими необхідними хімічними сполуками.
Застосування новітніх технологій будівництва лазні

недороге будівництво бань з колоди Разом з традиційними методами в даний час використовуються і сучасні методи будівництва та обладнання лазні.

Зокрема застосовується пристрій фундаменту плити. При уявній дорожнечі вона має переваги перед традиційними фундаментами в швидкості виготовлення і те, що вона є підставою для підлоги. Безперечним її плюсом є те, що, будучи фундаментом плаваючого типу, вона практично повністю виключає ймовірність деформації будівлі.

Ще одним інноваційним матеріалом, використовуваним при будівництві, є пінобетон. Цей матеріал дозволяє отримати монолітний будинок з наперед заданими параметрами стін і перекриттів. Низька теплопровідність пінобетону є гарантією швидкого нагріву і довгого збереження тепла в лазні. Стіни з пінобетону не вимагають обробки. Це робить пінобетон досить конкурентоспроможними матеріалом

Новітні технології торкнулися не тільки процеси будівництва, але й устаткування лазні. Зокрема все більш популярними стають інфрачервоні парилки. Їх безумовними перевагами є швидкість нагріву, неможливість отримати опік, глибоке прогрівання тіла, відсутність в повітрі шкідливих для організму речовин.

Похожие страницы: