Комплект матеріалів для будівництва каркасного будинку

Каркасні будинки мають найбільш високою швидкістю збірки. Звичайний одноповерховий будинок з кількома кімнатами легко може бути зібраний всього лише за пару днів. Правда знадобитися ще деякий час для того, щоб виконати проведення всіх комунікацій необхідних для затишного і комфортного проживання.
Здійснюється процес складання каркасного будинку досить просто, але вкрай бажано, щоб його здійснювали досвідчені фахівці, оскільки це допоможе уникнути непотрібних труднощів і добитися максимальної ефективності від виконаних робіт.
Усі складові елементи майбутньої споруди доставляються на місце в спеціальному контейнері, що забезпечує значною перевагу. Їх монтаж ведеться в строго певній послідовності на заздалегідь зібраний з дерев'яних балок каркас будинку.
Для того, щоб забезпечити належну довговічність, а також хорошу стійкість до факторів зовнішнього середовища, всі дерев'яні опори просочуються спеціальним складом. Саме цей склад не дозволяє розвиватися органічним елементам і крім того вберігає деревину від вологи, а також розтріскування під впливом високих температур.

Каркасні будинки досить легкі, це досягається завдяки відсутності в їх складі масивних елементів. Саме цю характеристику слід врахувати при підборі фундаменту, адже вона допоможе вам заощадити досить велика кількість грошових коштів. Крім цього, подібна легкість ніяк негативно не вплине на експлуатаційні властивості будинку.
складові елементи
Так як будівництво каркасного будинку ведеться за допомогою складання вже готових елементів, буде корисно дізнатися, що ж входить в їх перелік. Отже, в стандартний комплект елементів для будівництва каркасного будинку входять наступні типи матеріалів:
Дерев'яні бруси, з яких виготовляється каркас конструкції. Вони зобов'язані володіти достатньо високою міцністю, здатною витримати масу всіх інших елементів конструкції. Додатково, від цього елемента потрібно довговічність, що досягається за рахунок застосування просочень.
Облицювальний матеріал для цокольній частині. Як правило, застосовується натуральна плитка або камінь, це залежить від переваг замовника.
Дошки для монтажу чорнової підлоги. Головною вимогою до них є довговічність, а також високі показники міцності.
Лаги, необхідні для забезпечення перекриття підлоги.
Матеріали для створення гідроізоляції і пароізоляції. До них пред'являються досить високі вимоги, адже від даних виробів залежить комфортність проживання в будинку.
Дверні та віконні прорізи. Даний тип конструкцій попередньо вибирається замовником з відповідного каталогу. Допускається застосування пластикових варіантів, що теж дуже зручно.
Міжповерхові сходи. Цей тип вироби застосовується в тих випадках, коли в будинку присутній другий рівень або облаштований горище.
Покриття покрівлі. На вибір вам запропонують кілька варіантів, у кожного з них є свої переваги і недоліки. Вибір залежить від естетичних уподобань і бюджету клієнта.

Похожие страницы: