Майстер Будівництво Каркасно щитових будинків

Сучасний ринок будівельної індустрії пропонує великий вибір матеріалів і технологій.Вирішити, з чого будувати і як, некваліфікованого людині непросто.Застосування будь-якого матеріалу буде доцільно тільки в певних умовах (кліматичних, експлуатаційних), тому у кожної технології житлового будівництва - свій споживач.

 

У пошуках відповідного рішення в плані економічності, експлуатаційних та архітектурних особливостей, вибір споживачів стрімко зростає на користь каркасно-щитових технологій.Побудовані таким чином будинки служать домашнім вогнищем і в зимові морози. Одним з напрямків діяльності нашої фірми є будівництво каркасно-щитових будинків під ключ.

 

Фото каркасно-щитових будинків

 

Зведення каркасно-щитових будинків, залежно від габаритів планованого об'єкта, здійснюється двома можливими способами:

 

Для невеликих будівельних об'єктів:

 

1) Готується підставу споруди.

 

2) Виготовляються щити:

 

- на будівельному майданчику з бруса або дошки виготовляються каркасні елементи будинку

 

- міцний дерев'яний «скелет» обшивається з двох сторін будівельним матеріалом за бажанням замовника (вагонкою, ДВП, ОСП-плитою, сайдингом, блок-хаусом і т.д.). Внутрішні порожнечі при цьому заповнюються шарами теплоізоляції, гідро-вітроізоляцією (ізоспаном, наноізолом, Ондутіс і т.д.).

 

3) Будівельна щити збираються за принципом карткового будиночка.

 

4) Будується дах.

 

Для будинків великих розмірів і складної конфігурації:

 

1) Виготовляється основу будинку.

 

2) Зводиться дерев'яний каркас з бруса або дошки.

 

3) Будується дах.

 

4) Будинок обшивається зовні блок-хаусом, вагонкою, сайдингом і т.п.

 

Далі споруда зсередини ізолюється від вологи і вітру, утеплюється мінеральною ватою, ППУ або іншим теплоізоляційним матеріалом, після чого, будинок обшивається ізнутрістройматеріалом на вибір клієнта.

 

Каркасно-щитове будівництво вимагає набагато менше трудовитрат і фінансових витрат.Проте варто пам'ятати, що дешевизна домокомплект - не ознака його добротності, тому, вважаючи за краще якість, не варто економити на матеріалі.

Похожие страницы: