Каркасно Щитова Технологія Будівництва

Вже досить давно (більше 40 років) у всіх широтах застосовується дана технологія будівництва - так звана, канадська каркасно-щитова.

 

Саме широке поширення будівництво каркасно-щитових будинків за канадською технологією отримало в регіонах США і Канади.Але на сьогоднішній день даний метод будівництва успішно застосовують в усьому світі.

 

До речі, в основі сучасної технології будівництва дерев'яних каркасних будинків із використанням SIP-панелі, лежать все ті ж канонічні технології будівництва каркасних будівель.

 

Основна відмінність в тому, що всі комплектуючі і основні елементи таких будинків сьогодні виробляються централізовано, на заводах і фабриках.Це призвело до того, що на місці будівництва будинок виключно збирають, причому досить швидко - протягом декількох днів.Після складання можна відразу ж приступити до робіт з оздоблення.

 

Основним елементом таких «канадських будинків» є особливі SIP-панелі, розроблені американцями.Даний матеріал відрізняється якісною теплоізоляцією, практичністю і довгим терміном служби.

 

Ще однією перевагою є те, що будівництво будинків за канадською технології не вимогливо до характеристик фундаменту, що саме по собі значно економить кошти на будівництво.

 

Будівництво будинків з sip панелей обумовлює економічність будови і в подальшій експлуатації.До прикладу можна привести економію електроенергії на обігрів приміщення.Для обігріву аналогічного будинку з цегли потрібні в кілька разів більші енерговитрати.

 

Будова SIP-панелі досить просто - дві плити орієнтовано-стружкові, містять між собою наповнювач з пінополістиролу.У якості зв'язки між шарами застосовується клей на поліуретановій основі.

 

На вітчизняному ринку будівництво будинків з sip панелей вже досить відоме і популярно, хоча далеко не всі ще знайомі з даною технологією.Але ж подібні будови як не можна краще підходять до наших умов.

 

Варто сказати і про те, що такі будови повністю відповідають усім вимогам СНиП (будівельних норм і правил), зокрема з безпеки.

 

Вагомою перевагою канадської технології будівництва каркасно-щитових будинків також можна вважати доступну вартість таких будівель.

Похожие страницы: