Технологія будівництва каркасного будинку Відео

Встановлюють такі стійки, з дотриманням відстані (кроку), що становить 40 - 60 см.Для закріплення і забезпечення стійкості використовуються горизонтальні обв'язки.У результати виходить міцне споруда, що має структуру стільники.

 

Починається процес наповнення з обшивки каркаса із зовнішнього боку плитою OSB (орієнтовано-стружкова плита).Безпосередньо між стійками каркаса закладається утеплювач. Саме цей етап важливий для тих, хто зацікавлений отримати каркасні будинки недорого, оскільки як утеплювач може вибиратися самий різний матеріал.Проте радимо не надто захоплюватися економією і пам'ятати, що утеплювач - мабуть, одна з найважливіших складових каркасного будинку.Найчастіше як утеплювач використовують базальтову вату, ековату, скловату або пінополістирол.

 

Повернувшись до зовнішньої сторони будинку, побачимо, що поверх орієнтовано-стружкової плити накладається вітрозахисний мембрана.У неї важлива подвійна функція: запобігти потраплянню вологи і холодних потоків повітря всередину приміщення, але при цьому забезпечити проникнення зайвих парів з будинку на вулицю.

Похожие страницы: