Будівництво дачного будинку своїми руками

Власний дачний будиночок у мальовничій місцевості дозволяє кардинально перетворити життя кожного жителя мегаполісу. Відпочити на дачі і зайнятися необхідним доглядом за розкішним садом, створити оригінальний ландшафтний дизайн і облаштувати альтанку, штучна водойма, квітники і клумби можна в будь-який зручний час, а також завжди є можливість провести свою відпустку на лоні природи.

Будівництво дачного будинку своїми руками дозволяє не тільки реалізувати власний проект. Важливою перевагою є значна економія коштів, забезпечення якості виконаних робіт. Перед зведенням дачного будинку і облаштуванням території необхідно здійснити ряд основних етапів робіт:

Пошук дачної ділянки, включає в себе ряд критеріїв вибору, це красива природа, невисока вартість, наявність розвиненої інфраструктури, доріг, під'їзних шляхів, відсутність поблизу забруднюючих підприємств;

Стан грунту, відсутність заболочених ділянок, хороший грунт для вирощування великих врожаїв;

Перед будівництвом дачного будиночка рекомендується побудувати паркан, для перекриття доступу за відсутності власника;

Планування майбутньої будови;

Вибір, купівля та доставка будівельних матеріалів, з цією метою більшістю власників вибирається дерево, цегла сучасних марок та інші матеріали;

Вибрати необхідну технологію, по якій буде зводитися дачний будиночок.

Основні етапи будівництва

Традиційно початковий етап зведення будинку включає в себе виконання земляних робіт та улаштування фундаменту. При цьому не існує універсального варіанту, може вибиратися стрічковий, стовпчастий фундамент та інші види. Вибір фундаменту проводиться в залежності від майбутньої навантаження будови і особливостей грунту в місцевості.

При виборі дерев'яного будинку може зводитися будова з колод або бруса. Бревенчатая дача після зведення стін і покрівлі може давати значну усадку, а саме до 8 сантиметрів. У зв'язку з усадкою стін в перший рік тільки укладається підлога і зашиваються фронтони, а всі інші роботи, по установці вікон, дверей, обшивці стін проводяться після усадки.

При виборі сухого, клеєного шпунтованого бруса з готовими пазами для з'єднання дачний будинок може зводитися «під ключ». Вартість такого будинку буде в кілька разів більше, для виготовлення клеєного, повністю підготовленого бруса використовуються більш складні технології.

При зведенні будинку самостійно, своїми руками певні види робіт можуть проводитися за допомогою послуг досвідчених майстрів. Це дозволяє правильно звести будова, яке довго буде радувати власника точними пропорціями, комфортом, привабливим зовнішнім виглядом.

Похожие страницы: