Дачні каркасні будинки якi бувають плюси і мінуси

На сьогоднішній день будівництво дачних каркасних будинків стає все більш поширеним і затребуваним. Якщо раніше дачні будинки являли собою невеликі споруди, то сьогодні каркасні дачні будинки - це повноцінне житло з різними рівнем комфорту, будь-якого типу проекту - від економ до елітного.

Висока популярність каркасних дачних будинків пояснюється рядом достоїнств і переваг.

Плюси дачних каркасних будинків:
1. Екологічність
Каркас дачних будинків будується з деревини, яка є екологічно чистим і безпечним матеріалом. Інші матеріали, використовувані в каркасному будівництві також безпечні для здоров'я людини і навколишнього середовища.

2. Не висока вартість матеріалів і збірки будинку

3. Будівництво каркасного дачного будинку можливо в будь-який час року

4. Стислі терміни будівництва
Зведення каркасних дачних будинків відрізняється простотою і швидкістю будівництва. В залежності від складності проекту і площі будинку, будівництво дачного будинку може зайняти 1-2 тижні.

5. Економія на фундаменті
За рахунок малої ваги каркасного будинку на фундамент не виявляється велике навантаження, а значить, немає необхідності у використанні важкого фундаменту. Застосування масивних видів фундаменту тягне за собою істотні витрати.

6. Економія на товщині стін
За рахунок застосування каркасної технології та енергоефективних теплоізоляційних матеріалів, буде достатньо стіни в 20 см. При будівництві кам'яного будинку дана товщина стіни не забезпечить збереження тепла і тепловтрати будуть дуже високі. У той час як каркасний будинок з товщиною стіни 20 см покаже чудові енергозберігаючі властивості. Що безсумнівно позитивно відіб'ється на рахунках за опалення.

7. Застосування різних архітектурних, конструктивних та дизайнерських рішень

8. Відмінні експлуатаційні якості каркасного будинку
У холодну пору року каркасний дачний будинок можна нагріти за 2 години.

Незважаючи на безліч переваг, дачні каркасні будинки мають і незначні недоліки.

Мінуси:
1. Внаслідок забезпечення пожежної безпеки, потрібна обробка деревини спеціальними засобами - антипіретиками.

2. Для запобігання зараження деревини різними бактеріями і грибками необхідно обробити антисептичним розчином.

3. Деревина схильна усихання і деформації, тому при будівництві слід використовувати тільки якісний сухий пиломатеріал.

Якщо ретельно вибирати пиломатеріал, виконати всі необхідні обробки деревини, то дані недоліки не будуть мати місце.

Як показує практика, думки про каркасних дачних будинків розділилися на 2 половини. Одні мешканці задоволені каркасними будинками, інші - ні. Це говорить про те, що на даний момент безліч будівельних фірм женеться за кількістю побудованих будинків, а не за якістю. Якщо забудовник має велику кількість готових об'єктів, то це не завжди говорить про якість зведених будинків.

Слід також зазначити, що правильно складений і продуманий проект дачного будинку дозволить уникнути багатьох помилок в процесі будівництва. Тому вибирайте готові проекти або консультуйтеся з фахівцями.

Похожие страницы: