Недоліки Каркасного Будівництва

монтаж эковаты

У кожного, хто будує або збирається будувати собі каркасний будинок обов'язково постає питання вибору тепло-і звукоізоляційного матеріалу.

 

Добре, що зараз вже не радянський час і можливості для вибору практично нічим не обмежені.Однак, різноманітність теплоізоляційних матеріалів, деколи робить процес вибору вкрай непростим.

 

Напевно, не зайвим буде відзначити, що вибір правильного утеплювача для каркасного будинку вкрай важливий, тому, що помилки в його виборі або неточності в монтажі можуть звести нанівець багато гідності каркасного будинку.

 

Глобально, всі види утеплювача можна умовно розділити на три категорії:

 

1.Мінеральна вата

 

2. Пінопласт та його підвиди

 

3. Ековата

 

У даній статті ми обговоримо саме ековату, розберемося, скільки вона коштує, які дає переваги і які у неї є недоліки.

 

Що ж таке ековата?  
Звертаємося до Вікіпедії:

 

Целюлозний утеплювач матеріал сірого (світло-сірого) кольору зазвичай складається на 81% із вторинної целюлози (переробленої газетної макулатури), на 12% - з антисептика (борна кислота), і на 7% - з антипіренів (бура) .У волокнах матеріалу знаходиться лігнін, який при зволоженні надає клейкість.Всі складові цього матеріалу є нетоксичними, нелеткими, нешкідливими для людини природними компонентами.Целюлозний утеплювач довго протистоїть відкритому вогню, не гниє, має хороші показники тепло-і звукоізоляції, на рівні кращих зразків ізоляційних матеріалів.

 

Тут важливо відзначити, що шар напилень ековати, товщиною в 150 мм відповідає по теплопровідності цегляної стіни товщиною в 4, 5 цегли.

Похожие страницы: