Внутрішнє оздоблення каркасного будинку

Яким чином може виконуватися внутрішня обробка каркасного будинку? Ринок сучасних будівельних матеріалів готовий запропонувати масу різних варіантів виконання. І тут уже все залежить від смакових уподобань власника житла і його фінансових можливостей.

Радує не тільки широкий асортимент оздоблювальних матеріалів, але і той факт, що роботи в будинках розглянутого типу вести набагато легше, ніж в квартирах стандартної забудови. Головним чином тому, що не потрібно вирівнювання стін. Каркасна технологія дозволяє створювати конструкції будь-якої складності. Після закінчення будівельних робіт залишається тільки виконати обробку.
Можливі варіанти

Отже, тепер давайте поговоримо про можливості внутрішньої обробки каркасного будинку більш докладно.

Найпоширеніший спосіб - обшивка перегородок і стін блок-хаусом або ж дерев'яною вагонкою. Ці матеріали допомагають створити ефект зрубу з натуральної деревини. Даний прийом використовується дуже широко. І не тільки в Росії. Обшивка деревом - екологічно живим матеріалом, використовується при створенні стилів "Шале", "Кантрі" і "Народного". У чому головна перевага застосування вагонки або блок-хауса? Обидва матеріали можна набивати безпосередньо на поверхню каркаса.


Фарбування - також один з класичних варіантів. Він підходить для тих випадків, коли внутрішня поверхня перегородок і стін була зашита листами з гіпсокартону. У той же час QSB-плити не фарбують і не штукатурять. Майте це на увазі. Вибір фарб дуже широкий. Єдина рекомендація - для кухні та коридору краще використовувати миються фарби. Вони дуже стійкі і повністю безпечні для здоров'я людини.

Поклейка шпалер - допускається всередині приміщень з нормальною вологістю. Ряд іноземних та вітчизняних виробників пропонує вичерпну палітру кольорів і стильових рішень. Останнім часом популярні серед власників житла екологічні шпалери з натуральних матеріалів - пробки або бамбука. Можна також використовувати шпалери під фарбування або ж миються різновиди.

Нанесення декоративної штукатурки - обов'язково сподобається поціновувачам класики. На етапі вибору штукатурки, слід також спантеличитися пошуками досвідченого виконавця. Гамма пігментів, а також інструкції з нанесення відрізняються у різних виробників. Тому і з тим, і з іншим потрібно розібратися ще до здійснення покупки. З новинок можемо порекомендувати штукатурку з бавовною. Після її нанесення створюється враження, що на стіну нанесена м'яка текстильна оббивки.

Укладання плитки - кращий вибір для ванних кімнат, кухонь, санвузлів. Найкраще робити укладання на гіпсокартон. Тільки не у випадку з великою плиткою. Наприклад, розміром 60 на 60 або 50 на 50 міліметрів. Неважливо, з якого матеріалу вона виконана: гіпсокартон все одно не витримає. Шви між сусідніми плитками повинні бути добре заізольовані за допомогою замазки, стійкої до вологи.

Деякі громадяни використовують всередині каркасних конструкцій сайдинг. Він, звичайно, недорогий і зручний в експлуатації, але все ж для житлових приміщень - це не варіант. Для комор і коридорів - будь ласка.
Корисні поради

П'ять порад для тих, хто ще тільки прикидає, які оздоблювальні роботи будуть виконані:

використовуйте тільки екологічно чисті матеріали. Навіть незважаючи на їх вартість;
немає нічого страшного в тому, якщо Ви відійдете від традиційного внутрішнього простору. Наприклад, якщо в будинку буде використовуватися повітряна система опалення, можна відмовитися від установки підвіконь, віконних і дверних наличників. Повірте, економія буде приголомшливою;
в санвузлі слід забезпечити надійну гідроізоляцію елементів з деревини;
перед проектуванням висоти стелі, пам'ятайте про панелі обшивки поверхні стін. Вірніше, про їх висоті.

І останнє. Якщо невпевнені, що впораєтеся з тією чи іншою операцією, зверніться за допомогою до більш досвідченим друзям або в спеціалізовану організацію.

Похожие страницы: