Вибір покрівлі для даху - раціональні рекомендації

Дах це вінець будь-якої будівлі. Якісно зроблена дах захистить ваш будинок від дощу, снігу та інших погодних явищ. Для каркасних будинків покрівельний матеріал для дахів повинен бути легким.
Покрівельна система складається з безлічі конструкцій, таких як черепиця, крокви і декоративні елементи. На будь-якому даху повинен бути присутнім водостік. Тому не варто плутати, покрівля і покрівельна система - це дві різні речі.
Вибір покрівлі залежить від деяких факторів
Навантаження на покрівлю. Навантаження визначається станом власної ваги.
Архітектура покрівлі. Вже в проекті буде видно, якої форми буде дах. Завдяки чому можна підібрати покрівельну систему і покриття.
Довговічність і вогнестійкість покриття. Не варто укладати покрівлю для господарських будівель з дорогого матеріалу, це просто не рентабельно.
Раціональний підхід ціни і якості. Зараз на ринку з'являються все нові матеріали, і до кожного з них потрібно поставитися з особливою увагою. Реклама і торговці в один голос розхвалюють західні технології. Але не існує ідеального покрівельного матеріалу, у всіх є свої позитивні сторони і недоліки. Тому консультація різних фахівців буде не зайвою.
До вибору покрівельного покриття слід поставитися з усією серйозністю. Розглянемо основні матеріали, необхідні для покриття даху.
Покрівельні матеріали та їх характеристики при будівництві дахів каркасних будинків.
Керамічна черепиця
Її виготовляють з природного матеріалу шляхом випалення, тому і колір у неї червоно-коричневий. Така черепиця може бути глазурованою - більш гладкою, вона призначена для більш зручного видалення опадів. У готовому вигляді важить близько двох кілограм, та розміром 30х30см. Керамічна черепиця буває декількох видів: двохвильова, однохвильова, пазовая і стрічкова.

Керамічна черепиця кріпиться один до одного за допомогою замків, шляхом укладання суцільним килимом. Термін служби у такої черепиці 100-150 років. Застосовують при будівництві дерев'яних і цегляних будинків. Її вартість досить висока, залежно від марки в межах від 893 рублів до 2500 рублів і вище за квадратний метр, але результат того вартий.
Плюси цього матеріалу в тому, що він не горить, його не з'їсть корозія, існує великий вибір кольорів і форм, вона має властивість до морозостійкості.
Мінус цього матеріалу - крихкість і велику вагу, що трохи небезпечно при укладанні на легкі конструкції.
Бітумна черепиця
Виготовляється з скловолокна і целюлози шляхом нанесення цього складу на бітумну плитку. Потім черепиці надається колір за допомогою спеціальної фарби. Хороший покрівельний матеріал, який лягає рівним шаром, має гарний естетичний вигляд, невеликий розмір і вагу. Матеріал дуже пластичний, легко укладається на будь-яку архітектурну конструкцію, не схильний негативним впливам атмосферних опадів.
Бітумна черепиця добре підійде для альтанок і приватних будинків, оскільки з її допомогою дуже легко реконструювати стару пошкоджену покрівлю. Плюс такого матеріалу в тому, що він не ламається, захищає від атмосферних опадів, а також можна легко замінити пошкоджені секціі.Мінуси теж є - швидко вицвітає і добре горить. Зразкові ціни на матеріал в Москві 335 - 480 рублів за квадратний метр.
Металочерепиця
Металочерепиця - це оцинкований лист з полімерним покриттям. Вона схожа з натуральною черепицею завдяки фактурі, але при найближчому розгляді стає ясно, що це цільний лист металу з рельєфом на ньому. Монтується досить просто, кріплення відбувається за допомогою цвяхів або саморезов. Металочерепицю можна назвати універсальним покрівельним матеріалом, оскільки нею криється будь-яку будівлю незалежно від його призначення. Цей матеріал підійде для тих, у кого бюджет на будівництво невеликої.
Вигідні сторони металочерепиці - вона швидко монтується, бюджетна ціна 255-385 рублів за квадратний метр, невелика вага, стійкість до пошкоджень.
Кілька мінусів - це підвищений шум і висока кількість відходів.
Ми розглянули найбільш популярні покрівельні покриття, які можна використовувати при будівництві будинків за каркасною технологією.

Похожие страницы: