Водостічні системи для будинку з дерева

Дерев'яний будинок - це оплот затишку і комфорту. Дерево як будівельний матеріал популярно у всіх країнах, де є ліси. У Росії попит на зруби та будинки з бруса завжди залишається високим. Для того щоб дерев'яний будинок прослужив довше і привабливо виглядав, для нього необхідно спроектувати надійну водостічну систему. Від її якості буде залежати не тільки зовнішній вигляд покрівлі і стін, але і те, наскільки добре стіни будуть захищені від впливу вологи.

Водостічні системи для дерев'яного будинку можуть бути виготовлені з декількох матеріалів. Раніше великою популярністю користувалися водостоки з нержавійки. Їх найважливіша перевага - простота в монтажі, ремонтопридатність. Нерідко з оцинкованої сталі власники дачних котеджів самостійно проектували і монтували водостічні системи для дерев'яного будинку. Але зараз на зміну звичайному металу приходять більш сучасні та довговічні матеріали. Насамперед, це полівінілхлорид. Виготовлені з нього водостоки відрізняються привабливим зовнішнім виглядом і довговічністю. Деталі з міцного сучасного пластика не вигоряють на сонці, не бояться перепадів температур і служать довше, ніж оцинкована сталь. Проте їх недоліком є менша міцність, ніж у водостічних систем для дерев'яного будинку, виготовлених з металу. Особливо очевидно цей недолік проявляється в зимовий час, коли на водостоки можуть намерзати великі маси снігу. Тому багато власників заміських будинків вважають за краще встановлювати на даху водостоки з металу, покритого шаром пластику. Такий комбінований матеріал коштує дорожче, ніж звичайний ПВХ або нержавійка, проте він позбавлений їх недоліків. Водостічні системи для дерев'яного будинку, змонтовані з покритого пластиком металу, що не піддаються впливу корозії і є дуже міцними.


Сучасні споживачі можуть вибрати водостоки і з більш дорогих і якісних матеріалів. Так, наприклад, вічними вважаються мідні водостоки. Вони чудово виглядають на фоні стін з бруса і черепичної покрівлі. Після декількох місяців експлуатації мідь покривається благородною патиною, завдяки чому водостік набуває особливий шарм старовини. Якщо патина вам не подобається, тоді замість труб з міді можна змонтувати водостоки з титан-цинку.

Похожие страницы: