Переваги будівництва будинків з дерева під ключ

У наш час існує величезна кількість різноманітних видів будівельних матеріалів використовуваних при зведенні будинків, в цій статті ми розглянемо питання про будівництво дерев'яного будинку під ключ.
В першу чергу акцентуємо увагу на перевагах і недоліках дерев'яного будинку по відношенню до цегельного, каркасному, щитовому, заливному або дому побудованому з піноблоків.
Переваги будівництва дерев'яних будинків під ключ:
Екологічність - основний матеріал використовується при будівництві дерево, колода дихає, з одного боку - це велика перевага, тому в дерев'яному будинку відбувається природний процес вентилювання приміщень і постійно підтримується баланс вологості;
Комфортність і естетика - у всі часи дерево було флагманом у декоративному і художньому оформленні приміщень, як наочний приклад обробка палаців 18 - 19 століть в Європі. Природна краса колоди в зрубі надає дерев'яному будинку свій шарм;
Відносна дешевизна - якщо взяти цегляний будинок або будинок побудований з піноблоків (Не беремо до уваги каркасний будинок при будівництві якого використовується безліч утеплювачів). При будівництві дерев'яного будинку під ключ йде зменшення ваги всього будинку, що впливає на вибір зведення фундаменту під дерев'яний будинок (мелкозаглубленний стрічковий фундамент, фундамент палі, буронабивної).

Переходимо до етапів будівництва дерев'яного будинку під ключ:
1) Необхідно визначити межі та можливу площу під забудову з дотриманням всіх норм і прив'язок згідно законодавства (виконати вимоги пожежної безпеки щодо дотримання відстаней від сусідніх будівель і споруд, залишити необхідні під'їзні шляхи тощо).
2) При великих перепадах на ділянці планованому під будівництво дерев'яного будинку необхідно продумати ландшафт всієї ділянки (де у вас будуть доріжки і гірськолижний спуск).
3) Наступним етапом у зведенні дерев'яного будинку під ключ є вибір проекту з прив'язкою до вашої ділянки під будівництво та згідно розмірів ваших фінансових можливостей вибрати будівельну компанію.
4) Вибір фундаменту під ваше будівлю (з обов'язковим обліків грунтів залягають на вашій ділянці).
5) Будівництво зрубу дерев'яного будинку (стінового комплекту будинку). Звертаючи увагу на пристрій гідроізоляції між фундаментом і зрубом (багато хто використовує в нижньому вінці більш тверді породи дерева, наприклад модрину, що на порядок збільшує термін служби вашому дому).
6) Пристрій покрівлі в споруджуваному дерев'яному будинку під ключ має також немало важливу роль, оскільки волога потрапила на зовнішні стіни будинку може не сприятливо вплинути на подальшу експлуатацію будівлі.
7) Усадка при будівництві дерев'яних будинків знаходиться на першочерговому місці, так як матеріал використовується при будівництві піддається впливу зовнішніх факторів, тому зруб повинен відстояти від 6 до 12 місяців.
8) Оздоблення і пристрій комунікацій при будівництві дерев'яного будинку по ключ є завершальним етапом і проводиться після повної усадки будинку. Особливо треба звернути увагу на пожежну безпеку (обробка протипожежними розчинами і облаштування проводки, як прихованої так і відкритої).
Обов'язково потрібно передбачити при будівництві дерев'яного будинку по ключ:
При прокладанні електропроводки використовувати провід достатнього перетину (з запасом);
При влаштуванні гідроізоляції використовувати надійні і сучасні матеріали на основі бітуму;
Використовувати тільки високо кваліфікованих фахівців і мають досвід в будівництві дерев'яних будинків під ключ.

Похожие страницы: