Послідовність зведення будинку з каркаса

У багатьох людей склалося враження, що каркасний будинок побудувати легко - це так, але перш ніж приступати до його зведення, потрібно детально розібратися у багатьох питаннях. У будівництві є багато дрібниць, на які спочатку не звертають ніякої уваги, але які згодом серйозно можуть позначитися на самому житло.

Щоб уникнути непотрібних сюрпризів, під час проживання, у цій статті ми спробуємо максимально точно описати весь процес будівництва. Можливо деякі підказки (у виборі матеріалу, планування приміщень), які ми хочемо донести до вас, можливо, допоможуть вам під час зведення каркасного будинку.

Послідовність зведення об'єкта.
- Заливаємо фундамент.
- Сбирать каркас будинку.
- Зашиваємо стіни зовні плитами OSB.
- Зводимо дах під ключ.
- Установка вікон, дверей зовнішні.
- Каналізація водопостачання.
- Настилаємо підлоги.
- Утеплюємо і облицьовує стелю.
- Утеплюємо і облицьовує стін з нутрії.
- Встановлюємо міжкімнатні двері.
- Облицьовують зовнішні стіни.

Якщо дотримуватися всю послідовність, будівництва будинку, то цілком можна побудувати якісне житло. Давайте розбиратися в послідовності зведення каркасного будинку разом.

каркасний будинок з другомКогда обговорюється тема, про самостійне зведенні будівлі, то її не потрібно розуміти в буквальному сенсі слова. Так, звичайно поодинці ви зможете побудувати, але на це піде багато часу, все залежить від розміру будинку, але раніше 5ти років ви житла не побачите.

Все ж перш, ніж почати міркувати про будівництво, розшукайте серед своїх друзів, людини, яка б хоч трохи розбирався в цьому питанні, і тоді сміливо можна починати втілювати плани в реальність.

Перш, ніж приступати до будівництва будинку, потрібно визначитися з проектом і добре його вивчити. Для чого це потрібно? Так, для того, щоб приблизно дізнатися витрати, на які слід розраховувати. На думку, деяких будівельників-аматорів, які змогли побудувати каркасний будинок самі, все, що ви віднесли до первинних витрат можна сміливо помножити на два - це і буде кінцева вартість вашого майбутнього житла. Подвоєння витрат відбувається через дрібниці (шурупи, цвяхи, фарба, оздоблювальний матеріал тощо), які зазвичай не враховують, а вони надають досить відчутний фінансовий вагу.


Що входить в проектну документацію каркасного будинку?
Ваш майбутній каркасний будинок, відрізняється від інших типів будинків, своєю простотою в зведенні, тобто складні конструкції в ньому не передбачені. Тому замовляти документацію (у архітектора), не доведеться. Буде достатньо розрахувати кількість кімнат, їх розміри і розташування.


Ще потрібно буде подумати про розташування вікон, куди вони буду виходити: на південь або на північ, адже тільки при правильній їх плануванні у ваш будинок проникне більше тепла і світла. Так що подумайте, в якій кімнаті потрібно багато світла і тепла, а в якій буде достатньої звичайного світла.
Великі вікна не бажано робити в сторону сусідів, зазвичай їх розташовують з видом на дорогу і в город.

Після того як ви визначилися з ескізом будинку, з його місце становищем, можна приступати до його зведення. Для цього, вибране місце (під забудову) звільняють: від сухих гілок, трави та іншого сміття. Потім забиваються кілки по периметру майбутнього об'єкта, але будьте уважні - при розмітці осей фундаменту, розмітка повинна бути дотримана з точністю да 1 см. А прямокутність кутів і перетин осей стін повинні бути строго витримані.

Похожие страницы: