З чого нам будинок побудувати?

Ні для кого не секрет, що останні роки ознаменовані зростанням будівництва малоповерхового житла. Дачне будівництво зазнає змін тому, що самі вимоги до дачних домівках сьогодні дещо інші. Сьогодні це варіант не тільки для літнього відпочинку, а й для постійного проживання. Так, люди все частіше прагнуть вибратися з обіймів задушливих мегаполісів.

Відповідно до цього на будівельному ринку стали з'являтися нові варіанти будівельного матеріалу. Так, в останні роки все більше набирає обертів будівництво з дерева. Фаворитом у даному випадку є брус. Цей факт легко пояснити: брус - відмінний будівельний матеріал, що відповідає найвищим технічним вимогам. Потім, будівництво з нього відрізняє простота і швидкість.

Однак, сьогодні все частіше звучить реклама таких будівельних матеріалів, як плити ОSB і плити з пінополістерол. Даний будівельний матеріал затребуваний при будівництві каркасно-щитових будинків. Що стосується затребуваності, то вона в першу чергу викликана економічністю такого будівництва.

Даний будівельний матеріал виробляється у Фінляндії. У всьому цьому виникає одне питання: чому самі фіни будують свої будинки з натурального дерева, а плити з пінополістерол і плити OSB відправляють нам? Логічне запитання: якщо вони такі хороші, як їх рекламують, то чому б не побудувати з них самим? Можливо, вони просто не хочуть економити?

Такий висновок непереконливий. Що-що, а рахувати наші зарубіжні сусіди вміють. Тоді, де підводні камені у цьому питанні? Адже, виходячи з реклами, плити OSB практично на 100% складаються з першокласної деревини. Розгадка цієї таємниці проста: цей економічний будівельний матеріал вкрай шкідливий для здоров'я, та й загоряється в лічені секунди. При горінні плити OSB і плити з пінополістерол виділяють такий їдкий дим, що він просто паралізує дихальні органи.

Виходить, що будинки, побудовані з використанням плит OSB і з пінополістерол, можна порівняти з факелом, готовим спалахнути в будь-який момент. Можливо, це перебільшено, але слів з пісні, як кажуть, не викинеш. Що й казати, що може бути краще, ніж будинок, побудований зі стовідсоткового натурального матеріалу? Будинки, побудовані з бруса - це екологічна чистота і комфорт на багато десятиліть. Так що вибирайте самі, чи варто економити на власному здоров'ї, а може і на самого життя вас і ваших близьких?

Похожие страницы: