Будівництво будинків і котеджів за канадською технологією

Каркасна технологія являє собою цікавий напрямок, хоча багато хто відразу починають уявляти собі похилені хатинки. Помилково багато хто думає, що нову технологію використовувати можна тільки виключно для дачного будівництва. Сучасне будівництво пішло далеко вперед, і нова «канадська» технологія дає можливість отримати вдома високої якості.
Канадська технологія будівництва будинків - одна з найбільш універсальних
Технологія застосовується в Канаді не перше десятиліття, і тому давно себе зарекомендувала, як найбільш практична і доступна. Даний досвід може стати безцінним для російського будівництва, так як будівництво будинків за канадською технологією дозволяє зводити їх в будь-яких кліматичних умовах. Зауважте, що експлуатаційні якості практично не змінюються від умов, в яких використовуватиметься будинок.
Будинок побудований за канадською технологііТехнологія, про яку ми згадуємо, припускає будівництво будинків зі збірних, готових елементів. Виходить захищена і надійна конструкція житлового будинку. Зсередини стіни виконують із застосуванням гіпсокартону, що також стане першим етапом внутрішньої обробки будівлі. Зауважте, що такі стіни відразу готові до чистової обробки.

Важливі переваги канадської технології будівництва будинків
Мінімум трудовитрат;
Максимальна доступність будівельних матеріалів, тому готовий будинок можна отримати за один сезон. Погодьтеся, що не всі технології здатні вам це забезпечити;
Будівництво будинків за канадською технологією - це одна із самих економічних технологій, так як багато етапи, властиві іншим методам будівництва, будуть виключені;
По теплотехнічних і експлуатаційними властивостями ця технологія перевершує багато інших;
Вартість будинку в рази менше, ніж будинки з цегли, блочного будинку та інших;
Широкі можливості щодо майбутньої планування будинку, тому «канадської» технологія дозволяє отримувати будь-які складні архітектурні форми;
Будинки міцні і надійні, крім того, висока сейсмостійкість робить для Росії дану технологію найбільш привабливою.
Це лише ряд переваг, які можна виділити. Дана технологія набирає обертів за популярністю і це невипадково. Важливою властивістю каркасного будинку, зведеного за канадською технологією, вважається його екологічність. Всі матеріали, природні і не завдають будь-якої шкоди здоров'ю. Звичайно, ці будинки будуть довговічними, заявлений термін служби - більше 70 років! Саме тому впровадження подібних технологій - важливий етап розвитку вітчизняного будівництва.
Будь-яка технологія має і свої недоліки, що можна сказати і про будівництво будинків за канадською технологією. Основний з них - це виробництво зовнішньої обробки. ЦСП-плити мають неестетичний вигляд, тому доведеться враховувати додаткові витрати для створення приглядную фасаду. Найчастіше застосовують доступні технології, наприклад, обробка сайдингом або облицювання натуральним деревом (блок-хаус) та інші види - тут все обмежено вашими фінансами та побажаннями. Можна виділити такий недолік, як неможливість перепланування будинку, тому підходите до вибору проекту більш серйозно. Особливих недоліків дана технологія не має і зазначені переваги, і особливо підсумкова ціна, повністю перекривають незначні недоліки.

Похожие страницы: