Утеплення покрівлі ековатой

Утеплення ековатой стає все більш популярним способом утеплення. Утеплювати целюлозної ватою можна покрівлі, перекриття, фасади та стіни. Сьогодні ми поговоримо про утеплення покрівлі ековатой, а також про переваги утеплення саме даним видом утеплювача.

Основні тепловтрати будинку відбуваються через покрівлю. Тому так важливо правильно утеплити покрівлю. Істотним мінусом при утепленні покрівлі стекловатнимі або мінераловатними плитами є наявність щілин, які утворюються між самими плитами утеплювача, між кроквами і утеплювачем. Як правило, дірки і щілини є результатом неспівпадання розміру плит з прольотом між кроквами, нерівних і не точних дерев'яних конструкцій. Таким чином, навіть самі незначні і непомітні для ока щілини, істотно знижують теплоізоляцію покрівлі. Найчастіше щілини з'являються в місцях покрівельних стиків, так як на даних ділянках утеплювач укладається під іншим кутом.

Важливим чинником є точний розріз утеплювача. Дуже часто плити розрізаються «на око». Така некоректна розмітка утеплювача призводить до збільшення тепловтрат за рахунок утворення великих дір, «містків холоду». Навіть закладення щілин не багатьом допоможе. Оскільки все одно залишаться місця нещільного прилягання утеплювача. Наявність вітрозахисту також не зможе запобігти тепловтрати. Якщо всередині стін не передбачена пароізоляція або виконана неналежно (Не проклеюємо шви і стики), то водяні пари буду проходити через утеплювач і конденсувати в покрівлі. У зв'язку зі скупченням вологи в утеплювачі, теплоеффектівность матеріалу значно знизиться.

Тому в утепленні плитними матеріалами так важлива точність укладання плит. Але навіть при дотриманні всіх вимог, завжди існує ймовірність утворення «містків холоду».

А тепер поговоримо про утеплення ековатой. Завдяки структурі утеплювача і процесу його задування, целюлозна вата приймає форму порожнини, що дозволяє уникнути утворення щілин, порожнин і нещільності. За рахунок потужного тиску, під яким задувається ековата і її распушенной структурі, матеріал щільно заповнює порожнину і створює дуже низьку повітропроникність. У підсумку, створюється щільний і цілісний теплової бар'єр.


Волокна ековати здатні вбирати зайву вологу і виводити її назовні, таким чином, що пори целюлозного утеплювача залишаються сухими. Навіть при зволоженні до 22% теплопровідність ековати не змінюється. Застосовуючи її як утеплювач, не потрібне використання пароізоляційної плівки. Враховуючи, що в складі ековати знаходяться антисептики, то дерев'яні елементи конструкції покрівлі будуть надійно захищені від розвитку грибка, цвілі, скупчення комах і гризунів. А що входять до складу ековати антипірени захищають дерев'яний каркас при пожежі. При загорянні ековата не горить, не даючи вогню розповсюджуватися. Утеплення покрівлі ековатой може виконуватися до або після монтажу покрівельного покриття.

Як бачите, целюлозна вата, на відміну від плитних утеплювачів, здатна створити безшовне покриття, завдяки щільному примиканню. При цьому ековата забезпечує високу звукоізоляцію. Безсумнівним плюсом цього виду утеплювача є її економічність. При задування ековати не залишається відходів та обрізків як при утеплення плитними матеріалами.

Похожие страницы: