Фундамент для каркасного будинку при мінусовій температурі

Фундамент для каркасного будинку при мінусовій температурі - вирішення проблемиНе рідкісні ситуації, коли замовник вирішується на будівництво будинку в кінці осені - з настанням холодів і негативної температури, або ранньою весною, коли плюсова температура ще не встановилася. У цьому випадку виникають питання, який фундамент вибрати для каркасного будинку? Що робити з фундаментом, якщо будівництво планується почати при мінусовій температурі? Каркасний будинок привабливий тим, що може будуватися при будь-якій температурі, взимку або влітку - неважливо. Але багато хто не знає, який фундамент вибрати в даній ситуації і чи можна побудувати каркасний будинок, якщо пристрій фундаменту буде виконуватися при мінусовій температурі.

Рішення є - це фундамент на гвинтових палях. Як правило, фундамент на гвинтових палях застосовується, коли будівництво будинку ведеться в складних умовах, наприклад, на болотистому ґрунті, рухливих грунтах, при влаштуванні фундаменту пізньої осені, взимку, ранньою весною, тобто, коли стовпчик термометра опускається нижче нуля, на схилах - там, де проблематично виконати пристрій звичайного фундаменту, в обмежених умовах, в зонах підтоплення. Завдяки гвинтовим сваям можна, побудувати будинок, не змінюючи первісний вигляд природного ландшафту.

Фундамент на гвинтових палях має ряд переваг:

- довговічний,

- надійний,

- доступний і економічний,

- виконується при будь-яких погодних умовах і температурах, навіть взимку,

- стислі терміни монтажу.

Фундамент на гвинтових палях має великий термін служби - не менше 100 років. Йому не страшні складні погодні умови. І до того ж фундамент на гвинтових палях економічний, вибираючи даний вид фундаменту, можна пристойно заощадити. Пристрій фундаменту на гвинтових палях в залежності від складності та обсягу робіт може зайняти від декількох годин до декількох днів.

Фундамент на гвинтових палях може застосовуватися для будівництва будинків, бань та гаражів:

- За каркасною технологією.

- З колоди,

- З бруса.

Пристрій фундаменту на гвинтових палях починається з геодезичної розвідки місцевості. Після чого вибирається спосіб установки паль: ручний, механізований. Як тільки палі були встановлені проводитися заливка гвинтових опор. Потім виконується установка ростверку.

Як тільки закінчено монтаж ростверку, можна приступати до складання каркаса. Як бачите, все просто. Зима і холод - не привід відкладати будівництво будинку. А вибираючи фундамент на гвинтових палях, ви можете заощадити гроші, які витратите на внутрішню обробку

Похожие страницы: