Який фундамент краще для каркасного будинку

У цій статті ми хочемо розповісти про використовувані нами технологіях.

Який фундамент краще для каркасного будинку особливо вибирати не довелося. На ділянці вже мався старий стрічковий фундамент 5 × 7м. План 1 этажа Після деяких роздумів, було вирішено збільшити площу майбутнього будинку, за рахунок збільшення фундаменту в довжину, шляхом додавання трьох цегляних стовпів. Насамперед під фундаментом був знятий родючий шар землі і засипаний пісок. Тепер там нічого не буде рости і буде завжди сухо. Після відновлення старої основи і додаванням стовпів вийшла необхідна площа будинку 5 × 10 м. Далі, у фундаменті зробили продухи і просвердлили 18 отворів, щоб розмістити в них анкера зі шпильками.

Але не слід думати, що каркасний будинок так само легко побудувати самому. Коли будуються каркасні дачні будинки технології використовуються самі передові. Кваліфіковані будівельники проходять регулярну стажування не тільки в Росії, але і за кордоном.

Багаторічний досвід і застосування сучасних методик будівництва дозволяє зводити каркасні будинки якісно і в короткі терміни. У сучасному каркасніков, який був побудований з дотриманням всіх правил і нормативів, комфортно жити цілий рік. Стіни будинку виконані за принципом "сендвіча", в якому зібрані зовнішня обшивка, шар утеплювача, гідро- та пароізоляції. Така конструкція дозволяє надійно утримувати тепло всередині будинку і не пропускає в будинок холодне повітря з вулиці.

Похожие страницы: