Утеплення даху: як треба утеплювати покрівлю і як не треба

Утеплення покрівлі - важливий етап у будівництві будинку або іншої споруди. Тепловтрати через покрівлю складають до 25%. Тому так важливо утеплити покрівлю якісно і відповідно до норм. Але перевірити і наочно побачити, наскільки якісно утеплена покрівля, можна взимку.

Як треба і як не треба утеплювати покрівлю - причини поганого утеплення покрівлі:

1. Неякісне утеплення, наявність щілин
Одна з головних причин, того, що тепло йде через покрівлю, як і витрати на утоплення, в тому, що утеплення покрівлі було виконано аби як, з порушенням технології. Ми рекомендуємо відповідально підходити до вибору підрядника, бригади, яка займатиметься утепленням покрівлі. Якщо робочі порушать правила утеплення, то це обов'язково з часом проявиться. Найкраще для утеплення використовувати плитні матеріали і безшовну ізоляцію. Застосовуючи мінеральну вату, важливо стежити, щоб матеріал не здавлювати, і не було щілин. Плити утеплювача укладаються щільно один до одного не без тиску. Відмінним варіантом для утеплення покрівлі, який допомагає уникнути «містків холоду», щілин і пустот, є використання ековати або пінополіуретану, які створюють безшовний шар ізоляції з прекрасною адгезією.


2. Занадто малий шар теплоізоляції
У розумінні багатьох людей для утеплення покрівлі буде досить шару ізоляції в 15, а то і в 10 см. Хтось свідомо економить на утепленні, щоб використовувати зекономлені кошти на інші цілі. Інші вважають, що для нашого клімату досить такого шару ізоляція. Наша компанія рекомендує утеплювати покрівлю шаром не менше 25 см. Так як 15-20 см шар ізоляції, звичайно, зменшить тепловтрати через покрівлю, але не настільки, щоб ви помітили економію на опаленні. За канадським нормам шар ізоляції повинен складати не менше 30 см. Якщо ви хочете витратити гроші на утеплення покрівлі з перспективою, то не економте і не слухайте тих, хто каже, що 15-20 см вистачить, щоб вдома було тепло і скоротити витрати на опалення . 25 см - це мінімум, який необхідний для нашого клімату. Недавні морози в -36 ° С показали, наскільки суворі зими в наших краях. Тому утеплювати потрібно, приймаючи до уваги можливі показники температури в зимовий час.

Отже, якщо ви хочете, витрачати менше грошей на опалення, а також щоб у будинку було тепло, незалежно від погоди за вікном, то обов'язково виберіть надійного підрядника, який виконає утеплення покрівлі, і економте на товщині шару теплоізоляції. Ви також можете самі зайнятися утепленням покрівлі та особисто проконтролювати якість роботи, попередньо ознайомившись з порадами з утеплення покрівлі.

Похожие страницы: