Технологія будівництва каркасних будинків

амега-руф  

Професійне будівництво каркасних будинків по Канадській технології від компанії "Амега" в Хабаровську і передмісті від 17500 р./ М2  

 

Саме з Канади (велика частина території якої, до речі, схожа з Росією за кліматичними умовами) до нас прийшла «мода» на будови, створені з використанням каркасної технології.Каркасні будинки за 500 років свого розвитку завоювали симпатії домовласників всього світу.Канадці, жителі США, Фіни і Шведи використовують каркасну технологію повсюдно - адже, якщо порівнювати з технологією будівництва з бруса, вона дозволяє зекономити майже 70% деревини.Ми пропонуємо Вам самий короткий і вигідний шлях до сучасного теплого енергоефективному заміському будинку.Професійна збірка проводитися цілий рік згідно будівельним нормам і правилам.Договір. Гарантія. Оплата за фактом виконання робіт. Будівництво здійснюємо методом Платформа.Конструкція будинку збирається з елементів, виготовлених безпосередньо на об'єкті в точній відповідності з будівельними кресленнями.Термін складання будинку від 2-х до 4-х місяців. Весь цей час робочі або проживають в обладнаній побутівці, доставленої на об'єкт за рахунок підприємства, або щодня прибувають на об'єкт згідно з робочим розкладом підприємства.Стежити за робочими не потрібно. Щоденний технагляд здійснюють інженери підприємства.Якість наших робіт завжди на високому рівні. Будівництво каркасних будинків в Хабаровську - це трудомісткий процес, що вимагає наявності будівельних навичок, знань нормативів, СНиП-ів (Будівельні Норми і Правила) і СП.

 

amega-roofstroy1 Проектуємо і будуємо будинки по Канадської технології в Хабаровську і передмісті.

 

Вже вибрали проект? Обов'язково надішліть нам заявку на розрахунок.Наша адреса: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду.Для розрахунку нам досить ескізу або начерку з розмірами (плани поверхів, фасади).Можна просто надіслати посилання на вподобаний проект з Інтернеті.

 

Наша спеціалізація: зробимо проект для будівництва Вашого будинку за каркасною технологією, зберемо коробку будинку (перекриття, стіни, дах), накриємо дах покрівлею, змонтуємо фасад, встановимо вікна, зробимо внутрішню чорнову обробку, проведемо електрику, опалення, каналізаційні системи, зробимо обробку під поклейку шпалер.

Похожие страницы: