Каркасне Будівництво Своїми Руками Фото

Фото каркасного дома 5x10 Форумчанин Grits після народження дитини перейнявся будівництвом дачного каркасного будиночка.Ділянка для будівництва вже був. Самостійно був розроблений проект будинку з докладною плануванням і опрацюванням інтер'єру.У результаті вийшов повноцінний двоповерховий каркасний будинок 5 на 10 метрів з утепленням 15 см.Результат роботи в наявності:

 

Фундамент будинку

 

Який фундамент краще для каркасного будинку особливо вибирати не довелося.На ділянці вже мався старий стрічковий фундамент 5 × 7м. План 1 этажа Після деяких роздумів, було вирішено збільшити площу майбутнього будинку, за рахунок збільшення фундаменту в довжину, шляхом додавання трьох цегляних стовпів.Насамперед під фундаментом був знятий родючий шар землі і засипаний пісок.Тепер там нічого не буде рости і буде завжди сухо. Після відновлення старої основи і додаванням стовпів вийшла необхідна площа будинку 5 × 10 м.Далі, у фундаменті зробили продухи і просвердлили 18 отворів, щоб розмістити в них анкера зі шпильками. План 2 этажа Як зазначає надалі забудовник - такої кількості шпильок виявилося досить багато, можна було спокійно обійтися вдвічі меншою кількістю.Тим не менше, після підготовчих робіт, фундамент був оброблений гідроізоляційної сумішшю в кілька шарів.Поверх поклали гідростеклоізол і плівку. Цоколь робився з цегли, висотою 1 м.

 

Через часті проливні дощі, власник будинку трохи більше занепокоївся надійністю фундаменту.Тому, його довелося розкопувати по периметру, після чого його покрили гідроізоляційним складом, перекрили до глибини 50 см гидростеклоизола і всі знову прикопали (спочатку засипали піском і поверх грунтом).Крім цього, були також встановлені відливи для фундаменту.

Похожие страницы: