Правильно утеплюємо будинок

Якщо вам потрібно заощадити час і отримати гарантовано якісне утеплення, то варто звернути увагу на комплексну систему теплоізоляції будівель, яка базується на ізоляційних шарах з мінеральної шерсті і пінополістиролу. Полістирол - це недорогий ізоляційний матеріал, часто використовуваний для утеплення будинків та ізоляції дахів. Цей матеріал не схильний до займання і наділений хорошою паропроникністю, що вигідно відрізняє його від мінеральної вати.

Як вибрати хорошу ізоляційну систему?

Найважливішим фактором при підборі компонентів для термоізоляції будівлі є їх безпеку. Ізолятор повинен бути обов'язково негорючим матеріалом. Наступним фактором вибору служить вологостійкість, не схильність цвілі і грибка, інакше матеріал не зможе забезпечити належну теплову ізоляцію і її функції. Всі ізоляційні матеріали повинні бути від одного виробника. Це дозволяє окремим верствам теплоізоляції уникнути конкуренції між собою, що збільшує термін служби використаних матеріалів.


Починаємо утеплення.

1. Для початку потрібно підготувати поверхню. Вона повинна бути рівна, суха, чиста і стабільна. Також на ній мають бути відсутні пил, бруд, масло, вапно, віск, фарба, емульсія, мастило та інше сміття. У разі нерівній поверхні необхідно виконати оштукатурювання, а потім знежирити поверхню.

2. Для приготування розчину клею весь мішок масою 25 кг висипте в придатну ємність і додайте 5,5 л чистої холодної води. Потім необхідно все це перемішати до отримання однорідної маси. Нанесіть отриманий розчин на поверхню за допомогою шпателя так, щоб утворився шар 2-5 мм завтовшки.

3. Накладення шару клею потрібно дати устояться протягом двох днів. Нерівності на поверхні необхідно обробити наждачним папером. Потім клеяться листи пінополістиролу.
4. Після виробляється оштукатурювання поверхонь, які були теплоізольовані, згодом робиться затирка. І в кінці вже можна пофарбувати поверхню у вибраний колір.

Похожие страницы: