Після завершення будівництва та підписання акта приймання

Дерев'яний будинок привабливий крім усього іншого ще й тим, що з його будівництвом та оздобленням може впоратися і людина без особливих навиків роботи в цій сфері. Особливо це актуально для каркасних дерев'яних будівель і будинків з бруса, які збираються як конструктор з готових наборів. Однак багато власників заміських ділянок воліють замовити будівництво дерев'яних будинків під ключ. Така послуга надає замовникам будівництва кілька переваг.

Будівництво дерев'яних будинків під ключ ведеться однією організацією, яка здійснює всі технологічні процеси - від закладки фундаменту, до установки стекол і чистових підлог. Тому в разі виникнення проблем відповідач тут буде один, і будівельна організація не зможе звалити провину в шлюбі на субпідрядників.
Після завершення будівництва та підписання акта приймання будинок буде повністю готовий до заселення. Вам не доведеться доводити його. Деякі підрядники надають навіть послуги чистової обробки приміщень, аж до монтажу підвісних стель і обклеювання стін шпалерами.
По ходу будівництва не буде виникати проблем за погодженням роботи різних бригад. Підрядник сам буде для себе планувати терміни заливки фундаменту, зведення стін, обробки і т.д. Таким чином, не виникне нестикувань, які нерідко призводять до простоїв, псування матеріалів.
Зрештою будівництво дерев'яних будинків під ключ - це непогана можливість заощадити. Багато будівельні організації надають знижки своїм замовникам, якщо вони оплачують весь спектр робіт. Тому відразу заплатити за готовий будинок доведеться менше, ніж окремо за всі операції.


Замовляючи будівництво дерев'яних будинків під ключ, важливо знайти ту організацію, яка надасть гарантію на всі проведені роботи. Також зверніть увагу на те, яким чином передбачається здійснення приймання готового будинку. В ідеалі всі роботи повинні прийматися поетапно, а про проведення прихованих робіт підрядник повинен надавати фотозвіти.

Похожие страницы: