Будівництво Каркасно щитових будинків

каркасно-щитовые дома  
Зміст статті
 

Дозвіл канадської влади на будівництво каркасно-щитових будинків дозволило після Другої Світової війни вирішити в цій країні як мінімум дві проблеми: швидко збудувати житлові будинки та розселити в них мігрантів, праця яких дозволив підняти рівень економіки держави.Майже за 7 десятиліть змінилося дуже багато, але саме технологія створення канадських будинків залишилася, з деякими винятками, колишньою.

 

Що таке карскасно-щитові будинки

 

По назві зрозуміло, що будівельники повинні в потрібному місці розмістити якийсь каркас, в який будуть одягнені певні щити.Вже і в Російській Федерації, слідом за Європою, США і Канадою, такі будинки будуються надзвичайно швидко - за один літній сезон.І все через те, що фірми, що займаються їх зведенням, поставили цю справу вже на потік.

 

Зазвичай, будівельні компанії пропонують на вибір кілька проектів, які потім з пристойним успіхом і хорошою швидкістю втілюють в життя.Але можна і самому побудувати такий будинок. Для цього необхідно виконати проект будинку і зв'язатися з виробником складових частин споруди.А потім просто зібрати всі промарковані елементи як конструктор на своїй будмайданчику.

 

строение щита для каркасных домов Вважається, що зведення такого будинку доступно навіть непрофесіоналові, так як всі деталі виконують на заводах з математичною точністю, після заздалегідь проведених ретельних розрахунків.Стоїть на фахівців покластися і в питаннях спорудження фундаменту.

 

Будинки за каркасною технологією набагато легше всіх інших і особливо глибокий фундамент для них не потрібно, однак їх же легкість і може бути підступна в тих місцях, де можливе зміщення грунту.Тому багато рекомендують споруджувати фундамент з паль.

 

Що ж до опалення та внутрішньої обробки, то тут нічого не відрізняється від традиційного будівництва житлових будинків.

 

Матеріали для каркасних будинків

 

Коли прийде час задатися питанням, як будувати каркасний будинок самостійно, головне усвідомити, що не повинно бути ніякої самодіяльність.Технологія швидкого зведення канадських будинків значно переобладнала будівельну індустрію.З'явилися нові міцні, але при цьому полегшені матеріали.

 

Так що абсолютно неприпустимо при виконанні полегшеного фундаменту, використовувати для будівництва стін, наприклад, цегла.Ось основний перелік будматеріалів, які зазвичай використовується при будівництві каркасно-щитових будинків.

Похожие страницы: