Док Будівництво каркасних будинків

Почали будувати подвійні каркаси для двох цілей. У Канаді і на півночі США - для створення енергоефективного житла, придатного для постійного проживання в суворих кліматичних умовах.Подвійна конструкція стін усуває "містки холоду", значно підвищує довговічність та енергоефективність каркаса при одночасному збільшенні міцності.

 

На півдні США подвійні об'ємні каркаси набули широкого поширення через їх унікальних звукозахисних властивостей - що особливо актуально в зашумленних передмістях Каліфорнії і Техасу.Це так звані double stud wall soundproofing.

 

Поступово виявлялися та інші зручності подвійних об'ємних каркасів - колосальна економія на опаленні, здатність витримувати величезні статичні і динамічні навантаження, особлива довговічність.

 

Наша компанія за кілька років повністю опанувала цією технологією.На кожен будинок ми розробляємо індивідуальний робочий проект з унікальними технологічними особливостями і вузлами.Робоча документація є власністю компанії. Правом будувати в Росії кращі каркасні будинки за технологією ДОК володіє тільки група компаній "наносфери".

 

Подвійний об'ємний каркас конструктивно складніший, ніж звичайний, що підвищує вимоги до ретельності проектування та досвіду будівельників.Тільки наша компанія володіє сьогодні повним штатом кваліфікованих фахівців з багаторічним досвідом роботи в галузі будівництва будинків ДОК.

 

В Америці будинки, побудовані за технологією ДОК, називають Ferrari House.

 

При написанні статті використовувалися матеріали західних сайтів:

 

2.ДОК в Росії

 

Заступник директора  
Ю. А. Сорокін

 

Про створення технології "Подвійний об'ємний каркас" розповідає заступник керівника ДК "наносфери" Юрій Олександрович Сорокін:

 

"Дорогі друзі!

 

Каркасна технологія давно завоювала уми і серця домовласників всього світу.Частка каркасних будинків в заміському житловому будівництві Канади, Австралії, США та багатьох країн Європи перевищує 80%.У Росії популярність каркасних будинків також постійно зростає, і сьогодні вони є головним конкурентом кам'яних будинків.

Похожие страницы: