Каркасне Будівництво за технологією ЛСТК

Технология ЛСТК Технологія ЛСТК

 

Технологія ЛСТК (легкі сталеві тонкостінні конструкції) була створена з метою вирішення проблеми нестачі дешевого приватного житла і з честю витримала це випробування.Вона дозволяє зводити низькобюджетне житло в досить стислі терміни, що дійсно стало практично порятунком у питанні пошуку недорогого приміського, дачного або сільського житла середнім класом населення.

 

При споруді будинку за технологією ЛСТК, як і в будь-якому іншому будівництві, насамперед, варто потурбуватися архітектурним проектом вашого майбутнього житла.Рекомендується максимально точно описати всі ваші побажання архітектору, оскільки від цього залежить як буде виглядати ваш будинок. Каркасная технология ЛСТКНайкраще це робити в письмовому вигляді, а ідеальним варіантом став би прикладений план розташування приміщень в майбутньому житловому будівництві.

 

На підставі ваших побажань та плану створюється проект будови, або підбирається з вже готових типових проектів, яких створено вже достатньо для того, щоб задовольнити будь-які побажання клієнта.Після цього проект відправляється у виробничий цех, де по ньому і виготовляються деталі майбутнього будинку.І не тільки каркас, а й дах, стіни, простінки підлоги і стелі. Всі ріжеться за необхідними розмірами, забезпечується замками для з'єднання і укомплектовується фурнітурою. Строительство по технологии ЛСТК Як тільки на будівельному майданчику готовий фундамент - всі деталі відправляються туди і перетворюються на новенький і гарний будиночок в лічені місяці.

 

Як і будь-яка технологія, ЛСТК має свої незаперечні достоїнства, які ми зараз розглянемо більш докладно.

 

Ціна. Якщо логічно подумати, то найбільш важливим критерієм, за яким вибирають домобудівництва, завжди було і залишиться якість.Але реалії сучасного життя такі, що ціна, яку ми готові платити за нове житло, теж вельми і вельми впливає на наш вибір.Це найбільш важливий критерій для тих, хто не готовий платити мільйони за нову житлоплощу але все ж хоче мати будинок високої якості.В даному випадку ви вбиваєте двох зайців відразу: якість каркасних будинків, що зводяться за технологією ЛСТК, зіставно з якістю звичайного кам'яного будинку, а вартість вас здивує дійсно приємно.Ціна квадратного метра спорудження навряд чи перевищить 500 доларів, що становить приблизно чверть вартості будинку з керамічної цегли або шлакоблоку.

Похожие страницы: