Каркасний будинок за технологією ТАМАК


Якщо ви замислюєтеся про будівництво будинку для життя, розгляньте варіант будинку по каркасно-панельній технології ТАМАК. Що це таке?

Каркасно-панельна технологія - це найсучасніша і перспективна технологія будівництва дерев'яних будинків на сьогоднішньому ринку. Вона припускає повну ступінь заводської підготовки домокомплект.

Що це означає?


Бездоганна якість матеріалів - в якості сировини використовується тільки високоякісна деревина хвойних порід, на заводі весь пиломатеріал проходить камерну сушку.
Економія на опаленні будинку. Висока тепло-, звуко- і пароізоляція зовнішніх і внутрішніх конструкцій будинку.
Максимально швидка збірка будинку на ділянці при мінімізації будівельних помилок. Готові панелі привозять на місце будівництва. Наприклад, будинок 120 кв. м. монтується за 6-7 днів. Росте на ваших очах.
Чистота на ділянці - дерев'яний каркас виготовляється під потрібні розміри, тому практично немає відхідних матеріалів і не потрібно додатково витрачатися на вивіз будівельного сміття.
Ідеально рівні поверхні. Будинок не передбачає додаткових витрат на вирівнювання стін перед чистової обробкою.

Будинки за технологією ТАМАК збираються з стінових панелей ТАМАК як конструктор, потім встановлюється дах, проводяться внутрішні і зовнішні роботи з оздоблення, проводці інженерних систем, вставляються вікна та двері.

Що таке панелі ТАМАК?

Панель ТАМАК для будівництва каркасних домовПанелі ТАМАК складаються з дерев'яного струганого бруса 144 мм, негорючого базальтового утеплювача ISOROC щільністю 75 кг / м3, пароізоляційної плівки та ЦСП (цементно-стружкових плит). ЦСП в панелях ТАМАК використовуються для зовнішньої і внутрішньої обшивки. Кожна плита має товщину 12 мм.

Що таке ЦСП?

ЦСП - міцна, пожежебезпечна, волого- і морозостійка цементно-стружкова плита, вже більше 25 років використовується в будівництві і реконструкції будівель.

Що таке утеплювач ISOROC?

Утеплювач ISOROC - це негорюча базальтова мінеральна плита, що володіє оптимальною жорсткістю, яка виключає осаджування. Утеплювач має низьку теплопровідність, що дозволяє значно знизити енерговитрати; високою вогнестійкістю (утеплювач пройшов випробування нагрівання до 850 ° С); підвищену міцність зв'язки шарів; хорошим ступенем гідрофобності, звуко- і пароізоляції. Мінеральна вата ISOROC 100% екологічна, виготовлена на основі природних компонентів.

Більш того, якщо ви хочете зробити будинок ще більш теплим і максимально знизити витрати на опалення, то можна здійснити додаткове утеплення. Ця технологія дозволяє створити енергоефективний будинок 5го покоління, відповідний європейській класифікації "зелених" будинків.

Чим каркасно-панельні будинки ТАМАК краще за інших будинків?

Конструкції будинків ТАМАК пройшли температурні випробування від -50 ° С до + 50 ° С, а також витримали сейсмічні впливи до 9 балів.
На опалення типового каркасно-панельного будинку ТАМАК витрачається в 2,5 рази менше газу, ніж на кам'яний будинок аналогічної площі (дивись порівняльну діаграму теплотехнічних характеристик матеріалів нижче).
Будинок абсолютно герметичний, не схильний до усадки і усихання, тому вам не доведеться весь час боротися зі щілинами і продуванием, як в будинках з оциліндрованих колод або бруса.
Зовнішня і внутрішня обшивка з ЦСП не дозволить завестися в будинку мишам і щурам.
Стіни та підлога абсолютно рівні, їх не доведеться додатково вирівнювати. При бажанні внутрішню і зовнішню обробку можна зробити самостійно.
Завдяки наявності утеплювача в перегородках і плитах перекриття в будинку буде дуже тихо, чи не будуть чутні шерехи в сусідніх кімнатах і на іншому поверсі.

Похожие страницы: