Каркасні будинки і дитячі ігрові майданчики

Останнім часом намітилася тенденція придбавати або будувати заміські будинки міськими жителями. Люди стали більше тягнутися до природи. У зв'язку з цим виникла необхідність швидкого зведення житлових заміських будинків, селищ і таунхаузов. Використовуючи закордонний досвід канадських і фінських будівельників, стали застосовувати новітню технологію зведення каркасних будинків.

Каркасні будинки. Технологія
Будівництво каркасних будинків стали освоювати в останні десятиліття. Це досить нескладний процес будівництва і при бажанні його можна освоїти самостійно. Перед початком будівництва слід визначити призначення даної споруди: чи буде це повноцінний будинок для постійного проживання або дачний сезонний будиночок.
Каркасні будинки за своєю структурою представляють вертикальні стійки, з'єднані горизонтальною обв'язкою. Порожні проміжки заповнюються теплоізолюючими матеріалами. Зверху і зсередини будинок обшивається вагонкою або сайдингом.
Як малі архітектурні форми, каркасні будинки або не мають фундаменту, або мають мелкозаглубленний фундамент, і мають дерев'яну конструкцію (рідко - металеву). За рахунок цього вони мають невисоку доступну вартість і короткі терміни зведення. Екологічність і натуральність матеріалу дозволяє створити теплі і надійні каркасні будинки.

Дитячі ігрові майданчики

Мы гарантируем качественное и надежное покрытие для детсикх площадок. У нас купить покрытие для детских площадок Вы сможете по достуной цене.

Але не тільки надійний будинок є елементом ландшафтного дизайну. Для комфортного проживання за містом слід створити умови і для дітей. Якщо дозволяє площа, можна створити повноцінну ігрову зону для дитини. Сучасні дитячі ігрові майданчики передбачають різноманітні гойдалки і тренажери для розвитку дитини.
Для самих маленьких необхідно обладнати пісочницю з навісом і чистим піском, створити різні лазательной елементи. Необхідно побудувати легкий будиночок для ігор, а також системи, що включають в себе гірки, драбинки, труби для рухомого відпочинку.
Для дітей постарше дитячі ігрові майданчики обладнуються складними тренажерами, турніками, складними лабіринтами. Такий елемент як надувний батут підійде для будь-яких дитячих ігрових майданчиків.

Похожие страницы: