Каркасні будинки з дерева економічний варіант

Більшість людей хочуть жити у власному будинку. Але не у всіх є можливість його купити або побудувати. Цегляний або рубаний будинок коштує дуже дорого і зводиться довго. Час будівництва від закладки першого каменя до здачі під ключ розтягнеться мінімум на рік. Каркасні дерев'яні будинки являють собою повну протилежність. Розцінки на каркасне дачне будівництво в два рази нижче, а процес складання проходить набагато швидше. Саме збірки, а не будівництва. Все це дія нагадує гру в дитячий конструктор

Бажано, звичайно, залучити до цієї справи професіоналів. Як мінімум в якості консультантів. Навіть якщо мова зайде про каркасні дерев'яні дачні будинки, технології складання яких взагалі не викликають ніяких питань, консультація фахівців все одно не буде зайвою.
Чи можна побудувати будинок самостійно?

Звичайно, володіючи елементарними будівельними навичками, будь-який громадянин за допомогою друзів і родичів здатний зібрати такий будинок в рекордно короткі терміни. І виглядати він буде не гірше зведеного висококваліфікованими фахівцями. Але далеко не у всіх є час і сили на те, щоб зводити будинок самостійно.


Усі без винятку каркасні дерев'яні котеджі та будинки являють собою легкі швидкобудуюємі конструкції, головним елементом яких є дерев'яний каркас. Він збирається з дерев'яних брусків різного перетину. Ті в свою чергу виготовляються з цілого або клеєного дерева. У зібраному вигляді каркас являє собою вертикальні стійки внутрішніх і зовнішніх стін, з горизонтальною верхньою і нижньою обв'язкою. Зовні і зсередини каркас обшивається листовими матеріалами - гіпсокартоном, фанерою, сайдингом або дерев'яною вагонкою, між якими закладається шар утеплювача.

Деякі будівельні фірми, зводячи каркасні дачні будинки за сучасними технологіями, застосовують готові конструкції заводського виготовлення. Збірка такого будинку чимось нагадує будівництво панельного будинку, тільки відбувається значно швидше. Каркасно-щитові конструкції прямо з складального цеху автотранспортом доставляються на будмайданчик. Потім, за допомогою автокрана, щити встановлюються на стрічковий фундамент. Даний метод, в порівнянні з традиційним каркасним, ще більшою мірою економить час і гроші замовника, адже розцінки на каркасне будівництво набагато нижче, ніж на будівництво з дерева або цегли.

Похожие страницы: