Швидке будівництво каркасних будинків

каркасные дома ижевск  

Сучасна технологія для надійного і швидкого будівництва

 

Давно мрієте про свій котеджі або дачі? Дізнайтеся, як побудувати каркасний будинок в Іжевську за новою технологією з легких сталевих конструкцій всього за 2-3 місяці, заощадивши не тільки час, але й гроші.

 

Що таке ЛСТК і що пропонуємо ми?

 

Можливо, ви вже знаєте, що ЛСТК - це металеві профілі з оцинкованої сталі.Каркас будинку з ЛСТК являє собою безліч таких профілів, з'єднаних в надійну і довговічну конструкцію.

 

Сьогодні вже багато компаній в Іжевську пропонують каркаси будинків з металу, називаючи це «технологією ЛСТК» і говорять про такі переваги, як надійність, довговічність, економічність.У результаті замовник часто отримує на будмайданчику купу металопрофілю, який потім довго «підганяється» під потрібні розміри.І чи буде такий будинок надійним?

 

Ми пропонуємо готовий каркас будинку, розроблений спеціально під Ваш проект, який ви зможете зібрати легко і швидко навіть власними руками.Наша компанія займається професійним виготовленням каркасів будинків за інноваційною технологією.

 

Каркаси «Імекс-ЛСТК»: у чому секрет?

 

Будувати чи каркасний будинок з ЛСТК? Чи не буде це занадто складно, дорого і ненадійно? Чи не простіше вибрати «традиційний» дерев'яний каркас?

 

Каркасные дома в Ижевске цены Точно такі ж питання задає майже кожен наш замовник, поки не побачить готовий результат на своїй будмайданчику: міцний каркас будинку, що має ідеальні геометричні форми і розміри в точній відповідності з проектом.А збірка такого каркаса будинку в 100кв.м зайняла всього 2-3 дня!

Секрет такої рекордної швидкості будівництва - в унікальній технології виробництва каркасів з ЛСТК в нашій компанії.Ми добиваємося практично ідеальної (до 1 мм) точності розмірів кожного складального елемента каркаса.Замовник отримує комплект, який повністю готовий до збірці і не вимагає підгонки.

каркасные дома в ижевске А ви зможете зібрати конструктор?

 

Кожен наш замовник отримує готовий комплект:

 
     
  • Набір складальних елементів ЛСТК, які вже мають точні за проектом розміри, отвори для збірки і індивідуальне маркування;
  •  
  • Набір метизів і біт для Шуроповерти;
  •  
  • Докладну інструкцію по збірці.
  •  
 

В результаті, монтаж каркаса стає дуже простим і швидким: всі елементи стикуються один з одним за допомогою звичайного Шуроповерти, і вам вже не треба що-небудь підганяти, різати або зварювати.Ви також можете обійтися без важкої підйомної техніки, адже ЛСТК важать дуже мало: всього 30-45кг на 1 кв.м площі.

 

оболонки за технологією «Імекс-LSTK" - Там як дитячий конструктор, тільки его міцність не sostavlâet менше 50 років! Підставив побудувати будинок на TAKOJ технології може навіть neprofessional.

Наші фахівці завжди особисто приїжджають на будмайданчик, щоб проконтролювати процес складання та дати докладні консультації.

Похожие страницы: