Чистова обробка фасадів

Щоб уберегти стіни від дії атмосферних процесів і прикрасити будинок, використовують обробку фасаду.

Оштукатурювання будинку з бруса для оздоблення фасаду

Самим прийнятним методом прикраси фасаду брущатих будинків вважається їх оштукатурювання. Бувають різні види штукатурки, у кожного з них є переваги і недоліки.

Мінеральна штукатурка має: недорогу ціну, мале поглинання вологи і велику проникність пара. Через те, що ця штукатурка не залишає на собі пил і не розтріскується, вона часто використовується на фасаді при чистової обробки. Якщо поверхня зіпсується, дуже просто відновити покриття. Недоліком вважається обов'язковість фарбування.

Акрилові покриття штукатуркою не треба фарбувати, вони міцні, стійкі до морозів. Прилипла пил добре змивається миючими засобами. Недоліком вважається погана проникність пара.

Силікатні штукатурки не бояться вологи, цвілі і грибків, мають хорошу проникність пара, тому можна накладати їх на мінеральну вату для утеплення.

Декоративна фінішна штукатурка крім додання краси увазі фасаду, допомагає закрити вади покриття і знижує можливість малих тріщин на фасаді будівлі з профільованого бруса.


Дощок облицювання фасаду житлового будинку

Спочатку сайдинг - це метод обробки стін брущатих будинків за допомогою складених особливим методом дощок, за якими може стікати вода.

Дерево для оздоблення стін зовні майже не використовується, оскільки воно служить недовго і вимагає догляду. Зазвичай обробляють будівлі металевим, цементним і вініловим сайдингом, а деревом користуються лише, відбуваючись приміщення всередині.

Дуже поширений в даний період сайдинг з вінілу. Виглядає брущатий будинок або лазня, оброблений сайдингом з вінілу, ніби деревом обшитий, це покриття служить довго, не боїться температурних перепадів і атмосферних явищ. Забруднення легко змиваються.

Цоколь обробляють особливими панелями - це той же сайдинг з вінілу, але міцніше.

Термопанелі для фасаду

Термопанелі - нововведення для оздоблення фасаду. Роблять їх з термоізоляційного утеплювача, закритого захисним екраном. З термопанелями працюють, коли завгодно і за всякої поверхні. Крім теплоізоляції брущатого будинку, термопанелі прикрашають будівлю і охороняють його від негативних дій. Захисний екран зроблений з керамограніта або глазурованої плитки.

Похожие страницы: