Фарбування стін

Найбільш доступним і простим видом внутрішніх опоряджувальних робіт є фарбування стін. З цією роботою впорається кожен, хто вирішив самостійно виконати ремонт квартири. До фарбуванні стін приступають після завершення стельових ремонтних робіт.

Дуже важливий підготовчий етап - вибір фарби. Найкраще для покриття стін підходять водоемульсійні фарби. Їх розводять водою, на відміну від масляних і нітрофарб, які розводяться спеціальними розчинниками. При бажанні можна додати колер для додання бажаного кольору, але це досить складна робота, якої можна уникнути за допомогою сучасних тоніровочних установок, наявних у всіх будівельних магазинах. Тут ви зможете підібрати будь-який необхідний відтінок фарби. В інструкції із застосування часто вказуються нюанси, які важливо враховувати під час безпосередньої фарбування поверхонь і при подальшій їх експлуатації.

Наступний попередній етап - підготовка приміщення і стін. Кімнату необхідно звільнити від усіх зайвих речей. Меблі, яку складно перенести в інше приміщення, а також розетки, вимикачі та лампочки закривають поліетиленовою плівкою, фіксуючи її липкою стрічкою. Стіни необхідно вирівняти за допомогою звичайної шпаклівки, попередньо видаливши старе покриття, бруд і жирові плями. Після того, як стіна підсохне, її зачищають наждачним папером. Поверх шару шпаклівки накладають ґрунтовку. Це необхідно для того, щоб поверхня стала менш курній і не потребувала великої кількості фарби для її покриття.

Для фарбування стін використовують або спеціальний валик, або кисть. Валиком забарвлюють рівні ділянки стін, а пензлем - кути і нерівні поверхні. Для втиснути фарби краще всього підходить валик з фетру. Перед використанням його необхідно промити водою. Фарбу краще перелити з банки в широку малярську ванночку. Роботу слід починати від вікна. Якщо в процесі фарбування виникає необхідність отримання рівної кордону, то на поверхню попередньо наклеюється спеціальна малярська стрічка. Її можна легко видалити після висихання фарби.
Під час робіт необхідно виключити протяги і проникнення в приміщення прямих сонячних променів. Це може привести до нерівномірного висихання фарби.

Похожие страницы: