Каркасне будівництво з дерева: раніше і зараз

Але чи хочете ви зіткнутися з тією проблемою, з якою зіткнулися багато людей похилого віку? По цеглинці і по дощечці вони довгі роки будували дачний будиночок в надії на те, що в ньому будуть жити їх діти і навіть онуки. Але найчастіше будинок починав старіти, ще коли на ньому не було навіть даху. У такому стані у нас перебувало дерев'яне дачне каркасне будівництво.
Багато хто пам'ятає похилені дачні будиночки

з облупленою фарбою, більше схожі на будівельні бараки часів БАМу. Від каркасно-щитової технології там, правда, було одне тільки назва. Недарма влучні на мову дачники називали їх "каркасно-щілинні вдома". Часом навіть не складалися проекти і кошториси перед спорудою дерев'яних і каркасних будинків.З Канади та країн Європи через Фінляндію чутки про цю унікальну технології прийшли в Радянський Союз. Але, на жаль, у нас не було такої уваги до особистості людини, як за кордоном, тому під "унікальними фінськими будинками" невибагливим дачникам пропонували наспіх збиті сарайчики, утеплені чим попало. Найчастіше як утеплювач використовувалася звичайна будівельна скловата або пінопласт. Закладені всередину стін як попало, вони швидко втрачали свої якості і перетворювалися на безформну масу, яка не тільки не зберігала в будинку тепло, а й виділяла токсичні речовини, в тому числі і таке шкідливе, як формальдегід.
Сучасне дерев'яне каркасне будівництво

навіть близько не нагадує це непорозуміння. По-справжньому ця технологія почала інтенсивно розвиватися в нашій країні тільки в 90-х роках минулого століття. Сучасні матеріали, нові технології, підкріплені багатовіковим досвідом, дають дійсно приголомшливий результат. Складаються дивно красиві і стильні проекти дерев'яних каркасних будинків.

На місці, де стояли похилені дачні будинки, з'являються недорогі та якісні каркасні будинки. Для будівництва використовуються нетоксичні і негорючі матеріали, які володіють вкрай низьку теплопровідність. Це означає, що ви зможете швидко протопити свій будинок навіть у сильний мороз і не витратити на це великої кількості ресурсів.

Похожие страницы: