Будівництво Канадських Каркасних Будинків

Будівництво каркасного будинку передбачає кілька технологічних процесів.Кожен з них має свої особливості і вимоги до умов будівництва.

 

Багатьох людей лякає будівництво взимку. З чим же це пов'язано і чому багато відкладають питання будівництва на теплу пору року? Звичайно, клімат в Москві і Московській області не подарунок, і взимку температури опускаються нижче -20 градусів, але в сумі за весь зимовий період таких днів мало, і в основній зимовий період погода помірна.

 

Насправді, каркасні будинки і канадська технологія в цілому дозволяє вести будівництво цілий рік! Низькі температури можуть завадити тільки при влаштуванні монолітного залізобетонного фундаменту - негативні температури негативно впливають на міцність бетону.Вирішити дану технологічну складність досить просто, застосовуючи прогрів бетонної суміші протягом декількох днів з моменту укладання бетону.Прогрівання може бути як електричний, так і з використанням теплових гармат під брезентовим куполом, які створюють оптимальні умови для набору міцності бетонних конструкцій.Відзначимо, що додаткові витрати на прогрів бетону мінімальні і компенсуються зниженням цін на будівельні матеріали.

 

В іншому ж зимовий період має ряд позитивних сторін для ведення каркасного будівництва.Поговоримо про них докладніше:

 

Перше, що варто взяти до уваги - це зниження цін на будівельні матеріали.У зимовий період обсяги продажів у постачальників зменшуються, і вони просто змушені знижувати ціни.

 

Часто люди страждають від того, що поганий стан доріг, які розмиває після невеликого дощу, просто паралізуючи можливість будівництва будинку.Більш того, це призводить до додаткових витрат, таким як: ручний перенесення матеріалу, буксирування застряглого автотранспорту та інЗимовий період допомагає вирішити проблему з дорогами на ділянку - хороша тверда укочена дорога дозволить без праці здійснити поставку матеріалів.У зимовий період вологість повітря нижче, дощів немає, а це можливість вести будівництво, не побоюючись за збереження матеріалів.Деревина взимку менше схильна до негативного впливу вологи.

 

Варто відзначити той факт, що в зимовий період завантаженість будівельних бригад менше - значить, Вам дістанеться найкраща бригада, яка швидко і якісно зведе будинок.Важливим для багатьох буде те, що, почавши будівництво свого будинку взимку, вже навесні Ви можете в'їхати в будинок і почати його облаштування.Це велика перевага в часі.

Похожие страницы: