Будинки з каліброваного колоди і правильних підхід до них

Самий неприємний недолік, який можна помітити у сучасного дерев'яного будинку - це необхідність закладати переруби після того, як завершиться процес усадки. Процес виробництва являє собою досить точну нарізку колоди, і це також актуально для дому з каліброваного колоди. Тому перед початком збирання кожен переруб в ряду міцно кріпиться за допомогою дерев'яних нагелів, це дає можливість не допустити появи зазорів в чашах. Часом усадка зрубу може бути нерівномірною, і це стає причиною утворення зазорів, що в деяких перерубати просто неминуче. Наступний недолік подібних будівель - це усадка, при цьому вона може бути від 6 до 8 відсотків. Тому необхідно після того, як завершиться збірка зрубу і покриття руберойдом покрівлі споруду законсервувати на 6-8 місяців.

Оциліндрована колода це матеріал з природною вологістю, але він має один мінус - це утворення тріщин. Грамотні фахівці роблять все, що від них залежить, щоб не допустити утворення тріщин незалежно від етапу (заготівля лісу, обробка деревини, зберігання, обробка і збірка). Але ціна на будинки з оциліндрованих колод трохи вище, ніж на вироби з дешевших матеріалів, вимагають додаткового догляду.


Найважливішим кроком у боротьбі з утворенням тріщин можна назвати застосування для зведення будинків високоякісної сосни. Цю чудову північну деревину не даремно називають чудовим матеріалом, який ідеально підходить для житлового будівництва. Зведення будинків з каліброваного колоди з просмоленому північній деревини високої якості, грамотна і добросовісна обробка - ці заходи допоможуть мінімізувати кількість тріщин. Такий будинок з оциліндрованих або каліброваного колоди - за доступною ціною, сподобається всім виключення господарям.

Похожие страницы: