Дачні будинки з дерева в кредит

Будівництво дерев'яного будинку обійдеться вам дешевше, ніж зведення споруди з цегли. Однак ми прекрасно розуміємо, що і на дерев'яний котедж далеко не у всіх наших клієнтів можуть знайтися кошти. У тому випадку, якщо ви вирішили обзавестися власним житлом, а ресурсів відразу знайти не можете, ми рекомендуємо придбати дачні дерев'яні будинки в кредит. Кредитуванням зараз займається безліч організацій. Тут важливо вибрати надійний банк, який надасть вам позику на вигідних умовах. При виборі кредитної організації необхідно керуватися наступними параметрами:

Відгуки про банк

Бажано брати кредит у тій організації, яка вже довела свою сумлінність і чесність. Тому перш, ніж купувати дачні дерев'яні будинки в кредит, зверніть увагу на те, які відгуки вже є про обраному вами банку. Чи різні зрити платежі за кредитами, чи зручно гасити заборгованість і т.д. - Всю цю інформацію ви зможете знайти в інтернеті на різних форумах


Ставки за кредитами

Якщо мова йде про іпотеку, тоді купити дачні дерев'яні будинки в кредит ви зможете на досить вигідних умовах. У деяких випадках ставка може становити всього 8 відсотків річних (однак це пільгові програми і підходять вони не для всіх). Як правило, ставки трохи вище (14-15 відсотків).

Наявність першого внеску

У тому випадку, якщо дачні дерев'яні будинки в кредит ви купуєте по іпотечній системі, тоді необхідно звернути увагу і на величину першого внеску, який потрібно сплатити за житло. Багато банків встановлюють її на рівні 20-30 відсотків. Якщо таких грошей одноразово знайти не вдається, можна знайти банк, що пропонує іпотеку без першого внеску, або взяти звичайний кредит. Правда, тут вже вам напевно будуть потрібні поручителі.

Ми рекомендуємо перед зверненням в банк проконсультуватися з досвідченим юристом. Краще заплатити фахівцеві за кредитами, який допоможе правильно укласти договір на вигідних умовах, ніж потім протягом багатьох років розплачуватися за займ.

Похожие страницы: