Каркасне Будівництво на основі ЛСТК Відгуки

Не так давно китайські будівельники вразили світ здатністю звести 30-поверховий готель за 15 днів.Ні, не приступити до зведення фундаменту, а саме побудувати, так би мовити, «під ключ».Чи можливо це в Білорусі? Думаю, що цілком можливо, головне в будь-якій справі - підготовка.

Весь секрет - в досвіді і знаннях: той, хто вже будував, знає, що таке час, як його може не вистачити перед заморозками, як воно пролітає, коли ви погоджуєте необхідні документи, і як повільно тягнеться, поки чекаєте доставку будматеріалів.Але це ліричний відступ, далі поговоримо про те, що таке швидке будівництво, які варіанти запропоновані сьогодні білоруському забудовнику з розряду «швидше».

Відразу хотілося б обмовитися: ми будемо розглядати саме технології швидкого спорудження будинків, а не прискорення якихось окремих процесів.Якщо бетонний фундамент повинен бути витриманий 29 днів для набору міцності, квапити його не потрібно, якщо зрубу до повної готовності необхідний рік - цей термін повинен бути дотриманий.


Про швидке будівництві резонно говорити тоді, коли мова йде про освоєння кредитних грошей.Банк виділяє певну суму грошей, яку може «з'їсти» інфляція, тому необхідно якомога швидше ці грошики прилаштувати.Ось тут і приходить на розум забудовнику слово «швидко». Багато будівельників сприймають це як команду «швидко витратити» - з такими не потрібно зв'язуватися; працювати краще з тими, хто швидко думає і швидко працює.


Будувати в найкоротші терміни добре і тоді, коли на розтягування цього процесу просто немає часу, все одно з якої причини.Для багатьох стройка - це зовсім не захоплюючий захід, і скоріше б воно закінчилася.
Третій випадок - ділянка отримана давно, і виконком погрожує вилучити його, якщо нічого не побудувати протягом року.Багато хто ставить питання: так що ж нам робити? Підписуйтесь, читайте наш журнал і будьте в курсі всіх передових будівельних технологій!   

Похожие страницы: