Відгуки про будівництво каркасних будинків

Все більше і більше людей віддають перевагу будівництву будинку по каркасної технології.А значить, ми можемо дізнатися від їх власників, що вони думають про каркасні будинки, отримати від них реальні відгуки.

 

Майже всі відзначають, що каркасний будинок дійсно теплий - перезимувавши в ньому, вони в цьому переконалися.«У мене за містом тепліше, ніж у квартирі» - повторюють багато. Це так! Але на самому початку пропозиції не дарма стоїть слово «майже».Щоб після завершення будівництва Ви змогли самі себе назвати щасливим володарем каркасного будинку, необхідно будувати саме за технологією, а не у фірм, що більше нагадують «шарагу» або у бригад-шабашників, які ніколи ні за що відповідати не будуть, побудують будинок аби як - нічого спільного з канадською технологією.

 

Утеплення будинку - дуже важливий вид робіт. Ці роботи приховані, і якщо не перевірити роботу до обшивки будинку, то вже нічого не побачиш.Але коли настануть холоди, Ви перші це відчуєте.

 

У компанії "Заміський щастя» утеплення будинку виконується якісним плитковий утеплювач по контуру і покрівлі, в базовому варіанті - в 3 шари товщиною 150 мм! У Вас буде дуже теплий будинок для постійного проживання.

 

Друге, що відзначають господарі каркасних будинків - це його стиль, архітектура, можливість вибору самого різного матеріалу для обробки.Дійсно, наша компанія може запроектувати і побудувати будь каркасний будинок! Ваша фантазія тут не обмежена.

 

Третє. Напевно, один із самих основних моментів, за яким вони вибирали будувати каркасний будинок - це його доступна ціна.Їх господарі чесно зізнаються, що за невеликі гроші вони збудували собі відмінний будинок, і дуже ним задоволені.Хтось перевіз своїх батьків, хтось сам разом з родиною із задушливого загазованого міста перебрався в просторий і затишний будинок.

 

Коли Ви, майбутні Замовники, шукаєте компанію, яка будує каркасні будинки під ключ відгуки читайте ТІЛЬКИ на спеціалізованих порталах, наприклад, таких як Лесстрой.Повірте, там багато Ваших однодумців, які хочуть будуватися або які вже вишикувалися, і готові поділитися з Вами своїм досвідом.Користуйтеся цим!

 

Своїх Замовників ми теж просимо залишати слово на адресу компанії, після завершення будівництва.Почитати відгуки, залишити свій можете.

 

Дорогі Замовники, будь ласка, не забувайте залишати свій відгук! Можливо, Ви зможете допомогти комусь!

Похожие страницы: